Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Serial: Those About to Die

Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11
 Replacement grip pentru racheta t...

clima cu sunet ciudat

Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...
 Problema scurgere apa rama termop...

Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.
 Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...

Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...
 

REZERVARE PRIN HOTEL4U

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010
Daca a rezervat cineva bilete prin aceasta agentie , m-ar interesa amanunte . Din informatiile de pe net nu ar trebui sa fie probleme , dar cateva asigurari nu strica .

#2
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

View Postvera70, on 12th March 2012, 19:19, said:

Daca a rezervat cineva bilete prin aceasta agentie , m-ar interesa amanunte . Din informatiile de pe net nu ar trebui sa fie probleme , dar cateva asigurari nu strica .


Am facut rezervare printr-o agentie din Romania , la un hotel din Turcia , in paralel am cerut oferte la inca 9 agentii , diferenta intre toate ofertele a variat intre 20 si 80 de euro , pana aici nimic neobijnuit , insa am incercat o rezervare prin Hotel4u si am fost uimita efectiv sa vad o diferenta de peste 1000 de euro ! De aceea va rog daca stiti ceva , daca aveti informatii nu ezitati sa postati . Multumesc anticipat

#3
andrusel

andrusel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 09.08.2007
Atentie la detalii,nu toate hotelurile(Turcia,Antalya) sunt vandute si pentru noi.Am fost client fidel al lor vreo 3 ani la  rand,dar anul asta,la hotelurile care ma hotarasem, nu am putut sa rezerv prin ei.

#4
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

View Postandrusel, on 13th March 2012, 08:42, said:

Atentie la detalii,nu toate hotelurile(Turcia,Antalya) sunt vandute si pentru noi.Am fost client fidel al lor vreo 3 ani la  rand,dar anul asta,la hotelurile care ma hotarasem, nu am putut sa rezerv prin ei.


Multumesc pt raspuns , deci sa inteleg ca sunt seriosi , e f important . Uite cum am procedat : am ales hotelul , am cerut oferte si ei au venit cu o oferta f buna ( ce sa intelg? ca pot rezerva prin ei? ) . Imi poti explica cum ai procedat cand ai facut rezervarile eu am inteles ca pot vira o suma minima de 60lire de persoana  ( suma calculata in rezervare automat)pt rezervare , cand este termenul maxim de virare a diferentei sau alte amanunte daca imi poti da ar fi excelent .

Astept si alte informatii , care  cred ca ne pot ajuta sa luam hotarari considerabil mai ieftine .

#5
andrusel

andrusel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 09.08.2007
Majoritatea hotelurilor(Antalya),bineinteles mai bune,pot fi rezervate(direct pe site) numai daca ai pasaport UK.La rezervare platesti (online direct pe site) suma de 60 lire de persoana si restul cu 60 zile inainte(ceva de genul).Citeste atent la rubrica overview la fiecare hotel sa nu fie scris "Please Note ? Rates are exclusive to UK passport holders only".

Edited by andrusel, 13 March 2012 - 18:02.


#6
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

View Postandrusel, on 13th March 2012, 19:02, said:

Majoritatea hotelurilor(Antalya),bineinteles mai bune,pot fi rezervate(direct pe site) numai daca ai pasaport UK.La rezervare platesti (online direct pe site) suma de 60 lire de persoana si restul cu 60 zile inainte(ceva de genul).Citeste atent la rubrica overview la fiecare hotel sa nu fie scris "Please Note ? Rates are exclusive to UK passport holders only".

Am facut deja rezervare printr-o agentie din Ro , am avut atat de putine informatii incat nu am vrut sa plang dupa bani , desi si aici putem avea "surprize" de acest fel .
Oricum astept in continuare sa postati  daca aveti informatii .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate