Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Kingdoms of Amalur - Reckoning

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
[ http://www.aedes.us/d/yt4nA.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Kingdoms of Amalur: Reckoning is a single-player action role-playing game for Microsoft Windows, Xbox 360 and PlayStation 3.[4] Ken Rolston, the lead designer of The Elder Scrolls III: Morrowind and The Elder Scrolls IV: Oblivion, acts as the game's executive designer. Additionally, noted fantasy author R. A. Salvatore created the game universe and lore, with Todd McFarlane, creator of Spawn, working on the artwork, and Grant Kirkhope, long-time composer for Rare Ltd., creating the musical score.[5] It is being developed by 38 Studios and Big Huge Games. The game was released on February 7, 2012 in North America and will be released on February 10, 2012 in Europe. The first public demonstration was at the Penny Arcade Expo East 2011 held in Boston, Massachusetts, United States on March 11, 2011.

Official gameplay trailer :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6lhzDkaKi1w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Cred ca merita si jocul asta un topic aici.Mie unul mi-i sa parut unul din cele mai bune RPG-uri jucate de mine.Are flaw-urile lui , desigur , dar are un gameplay cu o mare fluiditate , o poveste interesanta si o lume cu un design bine gandit.Voua v-a placut ?

Edited by Dany noob, 09 February 2012 - 20:07.


#2
ronin0ro

ronin0ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 25.10.2008
Inca imi place,n-am jucat prea mult dar e interesant.

#3
ronin0ro

ronin0ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 25.10.2008
Inca imi place,n-am jucat prea mult dar e interesant.

#4
Motorhead

Motorhead

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 876
  • Înscris: 17.12.2006
Fanii MMORPG-urilor / RPG-urilor medievale o sa fie incantati de el. Mie mi-a placut la nebunie. L-am jucat exact dupa ce am reterminat Dungeon Siege (primul) si m-a surprins placut.

#5
imarian

imarian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 31.07.2005
Incep cu minusul: trebuie sa apesi prea mult ESC in jocul asta
Plusuri:
- poveste
- side quests
- profesii (am incercat doar blacksmith)
- nu este fortat de la inceput sa iti fac warr, rogue sau wizard ci poti oricand sa dai un respecc (iar in primele nivele nu sunt restrictii de arme/armuri pentru o anumita clasa)

Doar atat am putut observa in primele trei-patru leveluri jucate.

#6
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
La minusuri as putea adauga si lipsync foarte prost realizat.

#7
razzv

razzv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 20.03.2011
Am inteles ca seamana cu Fable. Si cum fable e printre putinele RPG-uri care mi-au placut, o sa-l incerc curand !

#8
Aiur

Aiur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 10.03.2012
Inca putin sa termin Fable III -ul si ma apuc de el, caci din ce-am vazut in trailere si gameplay-uri .. me gusta !

#9
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Kingdom of Amalur review de la Zona IT :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HL_U0NzPuns?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Dany noob, 20 March 2012 - 12:19.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate