Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...

Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural
 ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...
 Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva
 Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...
 

Counter-Strike: Global Offensive

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
Din cate am inteles o sa fie fix la fel ca celelalte, numai cu grafica updatata. A si mai sunt mici schimbari
- molotov ca in Left 4 Dead, il arunci si focu ramane pt o perioada de timp
- apare si pe console, va fi si crossplatform. Mouse vs joysticku ala mic lol.
Pun pariu ca romani nostrii o sa fie ceva de genu “‘WTF IS THIS BULLSHIT?!”‘ Imma go back to cs 1.6.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HrvFGga5Nik?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

filmuletze si poze aici ca mie lene http://woflz.wordpre...-video-preview/

#2
eug3n92

eug3n92

    Mechanical Engineer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,378
  • Înscris: 28.09.2009
Era cazul sa se scoata si ceva mai nou.
Deja cs-ul ala 1.6 e prea obosit.

#3
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011
Mare dezamagire cred ca va fi pe copii din Romania ca nu vor putea sa-l descarce ca si 1.6.

#4
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
ce mai enerveaza ca au lasat gameplayu exact la fel. Mama lor de elitisti imputiti.

#5
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011

View Postwolfyx17, on 2nd December 2011, 23:37, said:

ce mai enerveaza ca au lasat gameplayu exact la fel. Mama lor de elitisti imputiti.

Nu vreau sa par negativist dar suna si arata ca si CSS,ce mi se pare diferit e ca au pus Glockul automat si molotov.

#6
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,050
  • Înscris: 15.04.2011
O porcarie...la fel cum a fost si CS Source pe care l-am cumparat original la acea vreme.

Daca vrei FPS de calitate atunci te joci MW2 sau Battlefield 3.

Edited by Papillon_, 03 December 2011 - 14:51.


#7
reddevilnb1

reddevilnb1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,246
  • Înscris: 13.12.2007
E acelasi CS doar ca are grafica putin imbunatatita si interfata noua.Sincer sunt cam dezamagit ca nu au schimbat deloc gameplay-ul si mai ales sunetul care e acelasi din primul CS. :confuzzled:

#8
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostPapillon_, on 3rd December 2011, 12:49, said:

O porcarie...la fel cum a fost si CS Source pe care l-am cumparat original la acea vreme.

Daca vrei FPS de calitate atunci te joci MW2 sau Battlefield 3.
bai baiatule, era bun la vreamea lui si cs 1.6 si css nu compara cu astea actuale, pt ca sunt diferente intre ani.

#9
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,050
  • Înscris: 15.04.2011
"Bai baiatule" CSS mi s-a parut o porcarie la vremea lui, iar CSGO mi se pare o procarie in prezent! Acum ai inteles ?


PS.Am comparat CSGO cu MW2...

Edited by Papillon_, 03 December 2011 - 23:42.


#10
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Intotdeauna mi s-a paut cel mai idiot joc din lume.

Acum o sa fie idiot++.

#11
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Daca cineva zice ca CSS e o porcarie,orice versiune de counter strike e o porcarie.
Sa-mi zica cineva ca rahatu ala de cs 1.6 e smecher, il slepuiesc cu o caramida peste ureche.
CSS este cu mult peste din orice punct de vedere. Nu stiu cum naiba s-a raspandit epidemia asta cu cs 1.6 in Romania,dupa ce au belit ochii in monitor la rahatu ala de engine hl1 toti astia de 12 ani din "pgl" nu s-ar mai juca alta versiune de cs.
Cs 1.6 e vechi,uzat,plin de codari,plin de copii,plin de troli,"pglisti",engine obosit.

#12
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008
Arata bine noul CS. Banuiesc ca este tot pe engine-ul Source si este mult mai finisat. Animatile noi, caracterele noi.
Sper ca la acest joc nu va mai fi probleme cu hitbox-urile ce ramaneau in urma modelului/texturii din CSS. Astfel daca alerga carcalacul de la dreapta la stanga, puteai trage pe langa, in dreapta caracterului si tot il mai nimereai. Nu stiu daca ati inteles ce-am vrut sa scriu :P .
Daca se schimbau prea multe, deja nu se mai putea numi CS.
PS: Apreciez ca armele nu se pot pune la ochi, altfel nici nu mai simteai ca joci CS. Cui ii place BF3/ MW3, sa joace atunci acele jocuri. CS-ul este CS ci nu copie dupa alte jocuri.
Am incredere in Valve. Tot ce au facut, au facut-o bine

Edited by TurocK, 05 December 2011 - 01:24.


#13
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
Valve intodeauna face treaba buna. De aceea le ia o gramada pana lanseaza half life2 episode 3.

FUCK THIS SHIT I'LL USE MY AWP WHORING! Dupaia schimbam frumos pe cutit ca sa nu se duca reculul(pt asa faci si in realitate).

#14
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011

View Postwolfyx17, on 5th December 2011, 14:45, said:

Valve intodeauna face treaba buna. De aceea le ia o gramada pana lanseaza half life2 episode 3.

FUCK THIS SHIT I'LL USE MY AWP WHORING! Dupaia schimbam frumos pe cutit ca sa nu se duca reculul(pt asa faci si in realitate).

E adevarat cum sa nu fie adevarat poate in vis dar e adevarat.

Eu totusi tot nu intelegcare e diferenta daca schimbi pe cutit si nu lasi sa un nou glont pe teava.

#15
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010

View PostRedStormAG, on 5th December 2011, 13:19, said:

E adevarat cum sa nu fie adevarat poate in vis dar e adevarat.

Eu totusi tot nu intelegcare e diferenta daca schimbi pe cutit si nu lasi sa un nou glont pe teava.
because 3LIT3 KIDS

#16
wolfyx17

wolfyx17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 02.12.2010
un filmuletz facut la plictiseala. [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9TzzFYioGyM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
DJ-Picture

DJ-Picture

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 07.07.2010
un prieten d-al meu are deja CS:GO Beta :P

#18
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View PostDJ-Picture, on 5th January 2012, 13:39, said:

un prieten d-al meu are deja CS:GO Beta :P
se mai poate trage beta? eu am css cumparat,si ma gandeam ca poate avem acces cei cu css cumparat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate