Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 

Conectare Tv- Home Cinema

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Insanelife16

Insanelife16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 16.03.2011
Salut! As dori sa conectez suntetul de la TV la un Home Cinema. Home cinema-ul e un sony dav tz630, are doar scart si hdmi..din pacate, iesire optica nu are, iar prin hdmi nu se poate conecta pt ca nu poate primi informatia doar sa transmita...asa cred cel putin, in manual scrie ca pot conecta un scart de la TV la el si ar trebui sa mearga...am incercat cu 2 mufe: rosu, alb din televizor si scart in home cinema, dar nimic. Televizorul este tot un Sony kdl 40 ex 520 ar trebui sa fie totul minunat...dar....
Daca ar putea sa-mi spuna si mie cum s-ar mai putea altfel...ca trebui sa existe un mod de a se auzi in home-cinema chiar daca nu se aude 5.1 asa cum ar trebui.
Iertati-mi vocabularul, nu sunt priceput...

#2
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,729
  • Înscris: 14.10.2004
Din ce scrie in specificatii nu prea sunt sanse, nu pare sa aiba intrare de nimic. :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate