Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...

Hamsie si Capelin prajiti in tiga...
 Seat Leon FR !

faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?

Parchet care se lasa
 feedback-ul detinatorilor MG HS?

Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...

Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC
 Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato

Credit Ipotecar Italia
 

Drivere Toshiba C660-1X3

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
anrecj

anrecj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.04.2010
Salutare tuturor!

Aseara mi-am luat un Toshiba C660(Intel Pentium B940, 3GB RAM DDR III, versiune PSC1NE) fara sistem de operare si i-am pus W7 Home Premium x86. Dupa instalare, am vrut, normal, sa-i instalez driverele. Si aici incepe: ori sunt eu batut in cap, ori nu exista! Am cautat pe site-ul Toshiba o gramada si nu gasesc drivere pe 32 bit. Incredibil! Nu imi vine sa cred! Daca m-ar putea ajuta cineva, as aprecia!

Mersi!

#2
ktulu22

ktulu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 21.04.2007

View Postanrecj, on 27th October 2011, 15:30, said:

Salutare tuturor!

Aseara mi-am luat un Toshiba C660(Intel Pentium B940, 3GB RAM DDR III, versiune PSC1NE) fara sistem de operare si i-am pus W7 Home Premium x86. Dupa instalare, am vrut, normal, sa-i instalez driverele. Si aici incepe: ori sunt eu batut in cap, ori nu exista! Am cautat pe site-ul Toshiba o gramada si nu gasesc drivere pe 32 bit. Incredibil! Nu imi vine sa cred! Daca m-ar putea ajuta cineva, as aprecia!

Mersi!
Incearca aici...
http://il.computers....n...&service=IL

Selectezi modelul si sistemul de operare... si iti da toate driverele...

Il ai cumva luat din Israel? :confuzzled:

Edited by ktulu22, 27 October 2011 - 15:40.


#3
anrecj

anrecj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.04.2010
Da, asta am incercat primele 20 de ori, iar apoi m-am plictisit. Imi arata doar driverul placii wireless si bluetooth. Atat!

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,902
  • Înscris: 06.01.2008
Incearca sa umbli si la data ("Date of upload newer than") acolo pe site, ca site-ul respectiv e facut cu picioarele, si sa-i dai sa caute drivere incepand cu 01.01.2009, asa ar trebui sa-ti gaseasca toate driverele disponibile pentru el.

Edited by Hider141, 27 October 2011 - 17:27.


#5
marius_3004

marius_3004

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 29.12.2007
Ai reusit sa gasesti?Nu de alta dar trebuie sa-mi apara si al meu si poate te consult daca nu reusesc :console:
Apropo, cum se comporta?

#6
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Cand iti ajunge, posteaza aici si intru eu sau altcineva in actiune cu driverele  :lol:

PS. Sa ceri in topicul Topic DRIVERE - TOSHIBA

Edited by xxvirusxx, 29 November 2011 - 19:28.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate