Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Tyby!

Reprogramare examen auto prin pro...

Are cineva instructiunile de conf...

Pareri scule INCGO
 Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...
 Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 

Referendum maidanezi sector 1 Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#289
kreatorxia

kreatorxia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 547
  • Înscris: 25.02.2010

 mihaiciortea, on 11th October 2011, 08:05, said:

DA cunosc ... asa ramane romanasul fara cuvinte cand i-o zici in fata. Se numeste lipsa de argumente !

Nu, cocalare, se numeste stupefactie. Cand vezi atat prostie, pe moment, nu mai ai ce zice.

#290
masinistu

masinistu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 17.03.2010

 mihaiciortea, on 10th October 2011, 23:19, said:

Ei va rezervati drepturi ? Rezervati-va si obligatii si consecinte .. sau va rezumati doar la drepturi ?



Controlate ? Supravegheate? Vreti sa spuneti sunt omorate nu ?



Vedeti cu totul altfel ? Adica nu veti mai cumpara caine? Ci veti adopta ? Banui ca nu .. deci nu vedeti deloc altfel problema ... o vedeti la fel ca marea majoritate a romansilor. Pretentii din plin, dar va rezervati drepturi peste drepturi ... fara obligatii insa. deci ...  



Sa se ocupe de problema ... ? Adica sa le ucida? De ce tot vorbiti asa pe sub cuvinte .. hai domne ... zi-o pe fata domne nu mai fa teatru aici !


Bai cretinopatule, nu ne spui tu noua ce trebuie sa facem , ce drepturi avem si ce obligatii. Tie iti curge din gura. Rau.

A doua, tu incerci sa ne convingi sa adoptam caini?!! :w00t:  Eu asa inteleg... Esti nebun la cap?1 :scared:

#291
mihaiciortea

mihaiciortea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 18.07.2011

 masinistu, on 11th October 2011, 08:20, said:

Bai cretinopatule, nu ne spui tu noua ce trebuie sa facem , ce drepturi avem si ce obligatii. Tie iti curge din gura. Rau.

Pai daca singur nu stiti ce drepturi si obligatii ai ... uite imi fac eu timp sa iti spun !

 masinistu, on 11th October 2011, 08:20, said:

A doua, tu incerci sa ne convingi sa adoptam caini?!! :w00t:  Eu asa inteleg... Esti nebun la cap?1 :scared:

Dovada ca vrajala aia cu cainii sa fie adoptati daca nu eutanasiati este echivalenta cu sa fie eutanasiati si atat ... dar zisa mai pe ocolite.
Intr-adevar e o nebunie sa adopti. Mergi si cumpara catei apoi plange-te ca aia de afara te manaca. Daca atat te duce capul cred ca iti voi mai zice multa vreme ce drepturi si obligatii ai. La mintea ta de copil frustrat va fi necesar !

Edited by mihaiciortea, 11 October 2011 - 07:55.


#292
masinistu

masinistu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 17.03.2010

 mihaiciortea, on 11th October 2011, 08:48, said:

Pai daca singur nu stiti ce drepturi si obligatii aveti ... uite imi fac eu timp sa iti spun !



Dovada ca vrajala aia cu cainii sa fie adoptati daca nu eutanasiati este echivalenta cu sa fie eutanasiai si atat ... dar zisa mai pe ocolite.
Intr-adevar e o nebunie sa adopti. Mergi si cumpara catei apoi plange-te ca aia de afara te manaca. Daca atat te duce capul cred ca iti voi mai zice multa vreme ce drepturi si obligatii ai. La mintea ta de copil frustrat va fi necesar !


Bai ciortane, auzi , tu n-ar trebui sa ai nici drept de vot , ma!  Tu esti pericol public, mah! Esti un conglomerat de prostie ! In stare naturala si cat mai pura! Daca prostia ar durea , ai avea cea mai crunta moarte din cate se cunosc!

hai ca te las, am crezut ca se poate cat de cat discuta cu tine, dar esti un ordinar infect si prost . O viata placuta alaturi de javrele tale infecte. Nu te mai osteni , ai ignore.

#293
mihaiciortea

mihaiciortea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 18.07.2011

 masinistu, on 11th October 2011, 09:01, said:

Bai ciortane, auzi , tu n-ar trebui sa ai nici drept de vot , ma!

Bine ca ai tu drept de vot ... uite in ce tara faina vietuim. Daca ar fi sa dai examen sa continui  sa vietuiesti si sa consumi degeaba resursele planetei cred ca nu ai avea nici o sansa reala !

#294
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,093
  • Înscris: 02.03.2003
Ce se mai aude legat de soarta haitelor de caini ?
Ii ia sau nu ii ia PDL-ul de pe capul oamenilor ?

#295
danny

danny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 27.03.2002
Mai e pana la alegeri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate