Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum export in W10 o conversatie d...

contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale
 impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 

Moderatori din toata lumea, uniti-va.

- - - - -
  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#253
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008

View Poststifflerr, on 10th September 2011, 11:08, said:

Dacă-ți zic că sunt moderatori care sancționează userul nu fapta mă crezi? Sper că da.
Te rog, nu te fă că nu vezi. :nonobad:

#254
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005

View Poststifflerr, on 10th September 2011, 10:08, said:

Dacă-ți zic că sunt moderatori care sancționează userul nu fapta mă crezi? Sper că da.
E normal să fie așa.

View Poststifflerr, on 10th September 2011, 12:21, said:

Te rog, nu te fă că nu vezi. :nonobad:
Am citit de prima dată. Cerșitul atenției nu îți aduce nimic bun.

#255
Judith

Judith

    Iubita mileniului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,477
  • Înscris: 17.12.2008
Loool, au descoperit unii ca oamenii in general tind sa favorizeze anumite persoane sau mai degraba in contextul actual, anumite situatii, din diverse motive.
MAI LIPSESTE SA NE DAM SEAMA, tot cu o psihologie super fina, ca daca te scarpini inseamna ca te mananca.

Apropo, daca tot ii un topic cu plangeri, ieri am observat o clona "mamaiemaipunemfesul" care activa nestingherita. Sunt sigura ca userul Cleopatra voia sa-si arate nemultumirea si in legatura cu aceea clona, da' a uitat sau in mod dubios are o tragere catre posturile care nu contin cratime, asa ca imi fac si io datoria.

#256
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Plm, trolo facea apelul, pe el l-au abuzat, sodomizat, tineti minte de la mine, nu poti avea încredere într-un moderator, astia sunt în slujba banilor, a intereselor obscure, corporatistilor, un sistem corupt.

Edited by Aether, 10 September 2011 - 12:43.


#257
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Forum moderat de: mufa, m&m, Moaca, Coana

m&m: Ultima vizită: 9th August 2011 - 09:54
Moaca: ultima activitate in banari/suspendari/avertizari: 27 iulie
Coana: Ultima vizită: 27th July 2011 - 23:19

Mda.

#258
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005
Blame Canada. :)

#259
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Și mie mi-e dor de tine, zău.

#260
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006

View Postmufa, on 10th September 2011, 14:00, said:

Blame Canada. :)
N-am dat vina pe nimeni, doar ofeream o imagine de ansamblu pentru cei care comenteaza.

#261
Gabi73C

Gabi73C

    atrophied member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,164
  • Înscris: 11.11.2007

View Postcleopatra00, on 9th September 2011, 22:02, said:

Sa  fiu corecta, nu. Nici pana acum nu am inteles ce cautai tu in  discutiile noastre, de fapt, certuri. Poate te lamureste el, eu nu am  cum.
E gelos, mai, nu suporta se apropie nimeni de mine...Ce vrei sa-i fac? Eu i-am zis ca n-are motive da' na, daca nu pricepe?

View Postcleopatra00, on 9th September 2011, 22:02, said:

Am sesizat doar o invidie prosteasca, pe care i-am mai remarcat-o pe aici, legat si de alte persoane de sex feminin.
Eh, cre' ca inca are anumite incertitudini de natura sexuala. De-alea  filozofice, gen "pfff, cum dracu' sa nu-ti bagi p..a!?". Iarta-l si tu,  nu mai pune atata la inima.

View Postcleopatra00, on 9th September 2011, 22:02, said:

Aa, si m-a facut pupincurista, tot legat de tine, poate pentru ca te-am  pus primul intr-un clasament la poezii. Ma rog, de fapt, erai pe toate  cele trei locuri, sau cate era acolo. Posted Image
Si ce voiai sa te faca?! Critic de arta? Era invidios, iti spun eu.

View PostdrGrudge, on 9th September 2011, 22:08, said:

Cat despre natura relatiei mele cu Gabi, scuza-mi franchetea, nu te aia pe tine grija, ca n-ai habar Posted Image
Destul ma aia pe mine... Ca deja incepi sa ma ingrijorezi.
Ti-am spus ca nu mai e nimeni altcineva... :confuzzled:

View Postmaltese, on 10th September 2011, 12:55, said:

Forum moderat de: mufa, m&m, Moaca, Coana

m&m: Ultima vizită: 9th August 2011 - 09:54
Moaca: ultima activitate in banari/suspendari/avertizari: 27 iulie
Coana: Ultima vizită: 27th July 2011 - 23:19
E clar, e tara lu' no mans land acolo.

#262
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008

View Postmufa, on 10th September 2011, 13:30, said:

E normal să fie așa.


Am citit de prima dată. Cerșitul atenției nu îți aduce nimic bun.
1. pe dracu!

2. stai liniștit!

#263
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009

View PostGabi73C, on 10th September 2011, 18:21, said:

Destul ma aia pe mine... Ca deja incepi sa ma ingrijorezi.
Ti-am spus ca nu mai e nimeni altcineva... :confuzzled:
:lol: Mai bine o spuneai in versuri. :rolleyes:

#264
thevoid

thevoid

    Sociopat

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,850
  • Înscris: 26.12.2009
Ce minunatie de topic. Eu i-am promis d-nului mufa ca nu mai postez pe minunata arie si ma voi tine de cuvant, dar:

1. E foarte ironic sa vezi un user cu jdemii de clone ca moare de grija calitatii moderarii. No further comments.

2. Laturile alea (la deversarea carora am avut o contributie importanta) au atras un numar mare de vizitatori, d-aia pudici, cam in jur de 30-35 care citeau concomitent. Pe cand acum, cand lumea isi vede linistita de oral/anal/inselat daca sunt vreo 3-4 useri, inclusiv googlebot. Asa ca, mai usor cu ipocrizia.

3. Acum 6-7 ani, cand multi dintre cei care acum isi dau cu parerea nici nu existau in peisaj, nu se vorbea asa. Nici eu nu vorbeam asa. Dar calitatea discutiilor era alta, cu totul alta. Acum ma uit in jur, si nu vad niciun partener serios de discutie. Asa ca, mai bine ma amuz si eu.

4. Celebra replica din B5 mie imi era adresata. Mufa e baiat mare, se descurca el, trece si peste dezamagirea asta. Parca tin minte ca i-am spus clar intr-o seara: forumul e forum, real life e real life. Nu i-am cerut niciodata sa nu ma suspende. Cand m-a suspendat nu tin minte sa ma fi plans. Toate suspendarile luate de mine au fost date corect. Cand a vazut ca se lasa cu puleala, trebuia sa puna frumos mana pe butoane, in virtutea a ceea ce i-am spus atunci. Faptul ca isi cere scuze unei clone penibile, din pct meu de vedere iar nu e ok. Faptul ca mi-a sters poza de pe hai sa vedem, dandu-mi de inteles o treaba, ma face sa rad. Nu mai zic nimic de clonele aluia si nu numai. Atat.

5. Gigel: nu face obiectul topicului, dar daca iti recitesti posturile de pe religie in care ataci limbajul Megarei, dar lauzi porcariile ovreiasului ala obraznic ca fiind "umor fin" poate vei realiza doza de ipocrizie care se ascunde in saptele unui comportament aparent impecabil.

6. Cleopatra: ai fi un al doilea burvi daca ai proceda asa cum procedezi doar pentru a face misto. Pacat, ai potential

7. Mihaita: nu te plac, pentru ca te vad prea moale, dar esti 90% ok. :)

Edited by thevoid, 13 September 2011 - 14:19.


#265
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005

View Postthevoid, on 13th September 2011, 14:17, said:

4. Celebra replica din B5 mie imi era adresata.
Nu, nu îți era adresată ție.

View Postthevoid, on 13th September 2011, 14:17, said:

Faptul ca mi-a sters poza de pe hai sa vedem, dandu-mi de inteles o treaba, ma face sa rad.
Poza de pe Hai să vedem ți-am șters-o din simplul motiv că are la o rezoluție mult prea mare. La fel cum am șters multe alte poze pe același considerent.

#266
thevoid

thevoid

    Sociopat

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,850
  • Înscris: 26.12.2009

View Postmufa, on 13th September 2011, 17:28, said:

Nu, nu îți era adresată ție.


Poza de pe Hai să vedem ți-am șters-o din simplul motiv că are la o rezoluție mult prea mare. La fel cum am șters multe alte poze pe același considerent.

Well, atunci sunt eu paranoic, mea culpa. :) Se mai intampla.
Oricum, ramane cum am stabilit. forum e forum, restul e restul. Desi nu mai postez pe aria ta pt simplul motiv ca nu ma pot abtine sa nu fac panarama, cand ma prinzi pe picior gresit pe alte arii, da-i. Cand sar calul, stiu exact la ce sa ma astept. Nu imi plac datoriile morale. :)

Scandalul de acum cateva zile a fost creat de mine, clonele lui trollo si alti 2-3 useri. Aici vad cel putin 10 useri care se baga in seama aiurea. De ce oare? Pt cei ce nu stiu, am fost moderator timp de 3 ani pe aria de Religie. Am renuntat pt simplul motiv ca nu mai faceam fata, ma depasea situatia. Asa ca, pt cei care cred ca este simplu sa moderezi o arie, gura mica.

#267
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,836
  • Înscris: 13.01.2005

View Postthevoid, on 13th September 2011, 16:36, said:

Well, atunci sunt eu paranoic, mea culpa. :) Se mai intampla.
Oricum, ramane cum am stabilit. forum e forum, restul e restul. Desi nu mai postez pe aria ta pt simplul motiv ca nu ma pot abtine sa nu fac panarama, cand ma prinzi pe picior gresit pe alte arii, da-i. Cand sar calul, stiu exact la ce sa ma astept. Nu imi plac datoriile morale. :)
Well, dacă ai chef de lămuriri suplimentare, știi unde să mă găsești. :)

Cît despre dat, știi prea bine că mi-ar plăcea să nu fiu nevoit s-o fac. Iar asta e valabil pentru toată lumea, nu doar pentru tine.

#268
thevoid

thevoid

    Sociopat

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,850
  • Înscris: 26.12.2009

View Postmufa, on 13th September 2011, 17:40, said:

Well, dacă ai chef de lămuriri suplimentare, știi unde să mă găsești. :)

N-am. S-a lamurit. :)
Oricum, pe langa aia din B5, am eu o zicala buna a carei valoare de adevar nu a dat gres: "Daca vrei sa cunosti un om pe deplin, cearta-te cu el la sange" :)

#269
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Attached File  make_love_black.jpg   22.33K   1 downloads

#270
thevoid

thevoid

    Sociopat

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,850
  • Înscris: 26.12.2009

View PostCICI&Co, on 13th September 2011, 18:04, said:


Cand si unde?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate