Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 

Sygate Personal Firewall Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Kyo

Kyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 13.12.2004
Salutare. Astăzi am avut și eu o mică surpriză cu Sygate. Lista cu aplicații era goală. În schimb lista cu regulile avansate era intactă. Se exclude posibilitatea să fi dat eu  Remove. Menționez că sunt singurul utilizator al calculatorului. Are cineva idee de ce nu mai erau aplicațiile în listă?

#2
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
Probabil aveai numai serviciile din Windows si aveai bifat "Hide Windows Services" . Daca nu... ai restartat firewall-ul? Simptomele persista?

#3
Kyo

Kyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 13.12.2004
Mă refer la lista cu aplicații care încercau să se conecteze la net,  și la care trebuia să dau acces sau nu. Vezi Tools -> Applications. Acum nu trebuie decât să le dau acces din nou.

Edited by Kyo, 24 September 2005 - 06:44.


#4
xannt_x

xannt_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 13.06.2005
este posibil sa se fi restartat calculatorul si  la  bootare cand scaneaza, sa fi sters tempurile pe care le face, ca sa  dea acces aplicatiilor rulate. Mie  imi face des asta la ZA

Edited by xannt_x, 24 September 2005 - 11:26.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate