Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Casti pentru Cowon C2 - Sennheiser?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
adrg

adrg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 06.05.2007
Mare rugaminte:

As vrea sa achizitionez un set de casti earbunds pentru player-ul Cowon C2.
Momentan m-am oprit la Sennheiser. In urma unor sfaturi - am hotarat sa aleg intre CX400II si CX870 la care am adaugat MX880
Am incercat distribuitorul Sennheiser din Bucuresti unde am putut proba:
CX300 - mi s-a parut un sunet infundat, nu prea mi-au placut.
CX400 II - 1 casca - celalta nu mergea - era mai curat, dar tot mi s-a parut cam infundat. Incep sa cred ca este o calitate a castilor intracanal.

De restul nici nu a putut fi vorba, neavand un set de proba desfacut.
Asa ca am plecat cu un set de casti PX100 - II la care mi se pare bass-ul cam prea hotarat in detrimentul claritatii inaltelor. (PX100 veche mi se pare mult mai echilibrata in sensul acesta). Totusi un sunet placut.

Acum - cine a avut ocazia sa probeze MX880, m-ar interesa care este calitatea sunetului si daca sufera de ceva probleme. Momentan inclin spre acestea pentru ca sper la un sunet mai deschis, mai dinamic decat am auzit la CX300.

Bugetul este in jur de 100-200Ron.

Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate