Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?
 5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 

card sd

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cipici123

cipici123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.06.2011
buna ziua sunt cam nou pe aici. am si eu o prblema. de curand mi-am cumparat un card sd kentron 2 GB l-am formatat in fat 32 si am pus ceva muzica pe el ca sa ascult la "casetofonul" din masina. a mers ceva timp cam 3 saptamani intro zi l-am scos din masina pentru a schimba melodiile cand l-am bagat in calculator martorul luminos a ramas aprins cam 3 secunde iar cand am  dat clic pe icona din my computer ca sa il deschid mi-a spus ca  windows explorer a incetat sa mai functioneze. multumesc anticipat celui care imi raspunde        toate cele bune                                                  





va rog frumos nu ma ignorati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
Incearca sa utilizezi un file manager de la terti.
De exemplu, Total Commander.
Astfel poate scapi de crash-urile Windows Explorer.
Daca si cu Total Commander face la fel, utilizeaza live CD/DVD de linux, pentru a face modificari la stick (ex. Ubuntu 11.04).

Edited by Sorin84k, 18 June 2011 - 00:28.


#3
cipici123

cipici123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.06.2011
iti multumesc foarte frumos am reusit sa il reformatez cu ubuntu. o zi buna in continuoare

Edited by cipici123, 18 June 2011 - 12:53.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate