Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate
 Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux

Sfaturi amplificator + bose
 Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...

Cer autorizatie, modific fara aut...
 Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024

Ventilatorul centralei nu se opre...
 

Problema D40

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
RapJustin

RapJustin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.06.2011
Salut. Aseara am fost intr-un club unde am facut fotografii. Dupa ce am facut apx 200 fotografii m-am trezit fara ele, iar in locul lor niste anomalii de fisiere (apx) 100 care practic ocupa unul mai mult decat spatiul la cardul de memorie (2gb). Poate sa ma ajute cineva cu o explicatie? A mai patit cineva asa ceva?

Multumesc.

#2
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
Am avut probleme diverse cu fisiere de-a lungul vremii si am auzit de cazuri (nu cu D40, desigur) de fisiere corupte, toate din cauza cardurilor, a pinilor indoiti la conexiunile cardurilor CF (nu e cazul la tine) sau a panglicilor de legatura cu portul cu pini pentru carduri CF.

De genul tau de fisier nu am auzit, si nici de problema ta, asa ca prima mea sugestie vaga ar fi sa incerci un alt card si sa incerci sa reproduci aceleasi conditii. Ceva imi spune ca e momentul sa iti cumperi un card nou.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate