Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Update BIOS = Calculatorul se blo...

Maimuta si Negru

Chiar nu mai suntem in stare sa f...

Soluție de supraveghere ieft...
 1 capatana de usturoi pe zi, pune...

Latenta uriasa la laptop cu i7-12...

Unde se afla acest local ?

Activitați extracurriculare ...
 Sprayul de muste RAID nu mai func...

Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...
 Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !

Facultatea potrivita pentru softw...

Upgrade CPU --> upgrade RAM?
 

Gxy Tab vs IPad

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Sugus

Sugus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 19.01.2007
Salutare!
Nu stiu daca este tocmai locul unde ar trebui sa postez,dar nu stiu unde sa incadrez acest subiect.

Ma intereseaza sa mi cumpar o tableta,si am de ales intre Samsung Galaxy Tab sau Ipad.
Imi trebuie pentru internet,pentru editare documente,mai putin partea de divertisment.
Ma puteti sfatui ce alegere sa fac?

#2
Shushhh

Shushhh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 08.01.2011
iPad, este excelent pentru ce il folosesti, iar pentru divertisment, gamingul este excelent pe el.
Recomand iPad/iPad2.

#3
Sugus

Sugus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 19.01.2007
Nu am nevoie de gaming...mie imi trebuie sa trimit documente,sa editez documente,am nevoie de microsoft outlook.

#4
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009

 Sugus, on 16th May 2011, 13:19, said:

Nu am nevoie de gaming...mie imi trebuie sa trimit documente,sa editez documente,am nevoie de microsoft outlook.

galaxy

#5
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Daca e vb. de noul Galaxy Tab 10.1 (honeycomb) mergi pe Samsung, daca te referi la primul Galaxy Tab (cel cu froyo) mergi pe iPad.

#6
Sugus

Sugus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 19.01.2007
Este vorba despre cel vechi...
Am nevoie de mai multe detalii.Am spus,ma intereseaza in special pentru e-mail si pentru Microsoft Office.
La IPad,de unde pot lua MOF?
La Gxy Tab,de asemenea,de unde l pot downloada?Costa?

#7
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009

 Sugus, on 16th May 2011, 20:57, said:

Este vorba despre cel vechi...
Am nevoie de mai multe detalii.Am spus,ma intereseaza in special pentru e-mail si pentru Microsoft Office.
La IPad,de unde pot lua MOF?
La Gxy Tab,de asemenea,de unde l pot downloada?Costa?

Pe ambele platforme poti downloada un program care sa te ajute la ce ai tu nevoie.

Pt iOS e undeva la 15 euro ... pe Android pana-n 10 si gratuit, versiunea in care nu poti edita.

Pe Android poti instala si aplicatii " gratis " daca te uiti putin pe net, fara echivalentul renumitului jailbreak de la iOS.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate