Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
728 replies to this topic

#55
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010
Adunati-va si stabilizati-va emotiile, .... liniste putin ....... respirati adanc .............. uite reptilianca dezbracata:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6QMOcXjDSQY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

(e un video din 2007 si intre timp au mai fost cu reptilieni desbracati dar s-au sters)

Si cateva vido cu reptilience care au probleme la camuflaj:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Sy3ORYQSAIg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7v6FilEDt0g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Cxbur4eVCyo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In limba romana li se mai spune si .... "draci impielitati", se stie de ei din vremuri stravechi. Fiti atenti cand vorbiti cu cineva, uitati-va la ochi si la dinti. Daca are pentru o fractiune de secunda irisul alungit, rombic ..... sau la dinti apare un dinte putin peste nivelul celorlalti, sau un dinte prea ascutit  ..... inseamna ca are probleme cu camuflajul cetateanul respectiv. Si clar nu este om.

Nu uitati ca este informatie publica despre reptilieni, s-a aflat de mult:

http://www.news20.ro...E_U__18156.html

Nu uitati si ca v-au facut imnul de stat (mesaj public oficial) ca pe un ultim apel de trezire, adica va spun pe fata ca sunteti intr-un somn mai special si ca ar fi indicat sa va treziti.

#56
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
BALIVERNE !
Ba le sunt modificati ochii la oameni cu ajutorul software-ului, ba au ochii schimbatori, ba ochii le sunt luminati dintr-o parte si in filmulete par ca au ochi de extraterestri  :rolleyes:
stupid true....

#57
Neverwinter

Neverwinter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 21.08.2009

 pozitiv, on 19th May 2011, 15:59, said:

Adunati-va si stabilizati-va emotiile, .... liniste putin ....... respirati adanc .............. uite reptilianca dezbracata:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6QMOcXjDSQY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

No offence da'....p'asta ti-l fac si eu cu un minim de recuzita !
Apoi...majoritaea filmuletelor de pe youtube pot fi trucate , nici daca iei interviu la un reptilian nedeghizat care recunoaste ca e reptilian....n-ar fi de crezut. Eu zic ca mai credibile sunt informatiile logice , cronologia evenimentelor si simbolistica decat filmuletele de pe youtube care pot fi trucate  .
Ce e cel mai funny e ca daca eu as fi reptilian, si situatia ar fi scapat usor de sub control (cineva ar fi surprins un reptilian nedeghizat sau "erori de camuflaj" ) :))), ce crezi ca as face?
As face niste filmulete evident trucate la modul grosolan si vizibil si-as umple netul cu ele! Apoi as incepe sa strig "Reptilienii!" , as veni cu niste argumente cusute cu ata alba, cu o logica slaba si usor de demontat si as exagera , provocandu-i pe ceilalti sa ma ia la misto si pe mine si subiectul adus de mine in discutie. Si uite asa faci dintr-o chestie serioasa un mare misto!  ;)

Ce-as mai putea sa fac!? As intra in discutie  ca o persoana informata, as oferi argumente logice si nepartinitoare, m-as purta impecabil pana intr-acolo incat sa-i fac pe cei care iau subiectul la misto sa aive remuscari pentru comportamentul ironic, as castiga increderea ta care CREZI dar si pe a lor, a celor care NU CRED  si...la un moment cheie dupa ce as fi castigat admiratia interlocutorilor prin rabdarea si argumentatia mea pro... as introduce elementul culminant care sa arunce in indoiala toata povestea! Cam la modul in care am facut-o mai sus. :)))


Deci dintre noi doi, care e reptilianul, tu sau eu?  :)))))))))))))))




 mishudd, on 18th May 2011, 19:17, said:

P.S.2 Topicul asta nu e nici macar funny...

NOW it's really funny!  :drac:
God I love this!

#58
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 tom_1133, on 19th May 2011, 17:26, said:

BALIVERNE !
Ba le sunt modificati ochii la oameni cu ajutorul software-ului, ba au ochii schimbatori, ba ochii le sunt luminati dintr-o parte si in filmulete par ca au ochi de extraterestri  :rolleyes:
stupid true....

Crezi ce vrei .... numai ca S-A AFLAT SECRETUL !
Si vezi ca ai cateva mii de filme cu "baliverne" d-astea pe Youtube. Poate prea multe pentru tine.

Uite si despre ce-i vorba, ca sa intelegi mai bine:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tq1SgXIKI3U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca te depaseste subiectul sau nu vrei sa stii cine te guverneaza, te rog nu mai scrie la topic.

 Neverwinter, on 19th May 2011, 18:04, said:

No offence da'....p'asta ti-l fac si eu cu un minim de recuzita !
Apoi...majoritaea filmuletelor de pe youtube pot fi trucate , nici daca iei interviu la un reptilian nedeghizat care recunoaste ca e reptilian....n-ar fi de crezut. Eu zic ca mai credibile sunt informatiile logice , cronologia evenimentelor si simbolistica decat filmuletele de pe youtube care pot fi trucate  .
Ce e cel mai funny e ca daca eu as fi reptilian, si situatia ar fi scapat usor de sub control (cineva ar fi surprins un reptilian nedeghizat sau "erori de camuflaj" ) :))), ce crezi ca as face?
As face niste filmulete evident trucate la modul grosolan si vizibil si-as umple netul cu ele! Apoi as incepe sa strig "Reptilienii!" , as veni cu niste argumente cusute cu ata alba, cu o logica slaba si usor de demontat si as exagera , provocandu-i pe ceilalti sa ma ia la misto si pe mine si subiectul adus de mine in discutie. Si uite asa faci dintr-o chestie serioasa un mare misto!  ;)

Ce-as mai putea sa fac!? As intra in discutie  ca o persoana informata, as oferi argumente logice si nepartinitoare, m-as purta impecabil pana intr-acolo incat sa-i fac pe cei care iau subiectul la misto sa aive remuscari pentru comportamentul ironic, as castiga increderea ta care CREZI dar si pe a lor, a celor care NU CRED  si...la un moment cheie dupa ce as fi castigat admiratia interlocutorilor prin rabdarea si argumentatia mea pro... as introduce elementul culminant care sa arunce in indoiala toata povestea! Cam la modul in care am facut-o mai sus. :)))


Deci dintre noi doi, care e reptilianul, tu sau eu?  :)))))))))))))))






NOW it's really funny!  :drac:
God I love this!

Nu vrei tu sa nu te mai exprimi  la topicul asta, ca deja ai scris numai prostii pana acum ...?
Daca te depaseste subiectul topicului, nu te mai baga in seama ......
Aici se discuta despre Autoritatile Romane, care sunt reptilieni.

#59
Neverwinter

Neverwinter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 21.08.2009
Asa mai vii de-acasa da' tot in zona S.F. esti!
Ia-o altfel! De jos in sus!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tpL50JmQs8M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mLboh3kcf2k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uT5LFrAoPLE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau cititi traducerile placutelor sumeriene si daca gasiti voi explicatii mai bune, eu sunt dispusa sa ascult.

 pozitiv, on 19th May 2011, 19:08, said:

Nu vrei tu sa nu te mai exprimi  la topicul asta, ca deja ai scris numai prostii pana acum ...?
Daca te depaseste subiectul topicului, nu te mai baga in seama ......
Aici se discuta despre Autoritatile Romane, care sunt reptilieni.

Suferi cumva de mania persecutiei?

AICI unde? La sectiunea FUN !???  :)))

Eh...O sa termin cu subiectul numa' ca sa-ti demonstrez ca dupa ce termin eu cu subiectul o sa se cam termine subiectul. In afara de dat copy-paste de pe Youtube nu prea te pricepi sa formezi si sa sustii o conversatie logica. O sa fii un pic luat la misto si de data asta eu n-am sa mai intervin. Topicul tau o sa ajunga o mistocareala si dupa vreo 2 zile, poate chiar mai putin,  n-o sa te mai bage nimeni in seama.

Esti tanar, te iert! Succes ! Am zis ! ;)

Edited by Neverwinter, 19 May 2011 - 18:49.


#60
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 Neverwinter, on 19th May 2011, 19:48, said:

Asa mai vii de-acasa da' tot in zona S.F. esti!
Ia-o altfel! De jos in sus!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tpL50JmQs8M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mLboh3kcf2k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uT5LFrAoPLE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau cititi traducerile placutelor sumeriene si daca gasiti voi explicatii mai bune, eu sunt dispusa sa ascult.



Suferi cumva de mania persecutiei?

AICI unde? La sectiunea FUN !???  :)))

Eh...O sa termin cu subiectul numa' ca sa-ti demonstrez ca dupa ce termin eu cu subiectul o sa se cam termine subiectul. In afara de dat copy-paste de pe Youtube nu prea te pricepi sa formezi si sa sustii o conversatie logica. O sa fii un pic luat la misto si de data asta eu n-am sa mai intervin. Topicul tau o sa ajunga o mistocareala si dupa vreo 2 zile, poate chiar mai putin,  n-o sa te mai bage nimeni in seama.

Esti tanar, te iert! Succes ! Am zis ! ;)

GATA OK, am inteles ca nu crezi in existenta reptilienilor ... si nu am nici o obligatie sa iti confirm eu informatiile deja publice.
Acuma lasa-ne si pe noi sa discutam despre reptilieni .....
Salut !

#61
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Stiu deja, si cei care lucreaza la primaria din Sebes sunt ratoni

#62
cutepoison1994

cutepoison1994

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 02.09.2010
pozitiv, ce vezi tu pe youtube sunt trucaje, si sunt foarte usor de editat, "reptilienii" respectiv stau si vorbesc, nu prea isi misca fata, asa ca ochii sunt foarte usor de editat, mai bagi si o muzica creepy pe fundal si aia e...daca te exprimai intr-un mod mai placut si sa nu suni ca un nebun, probabil ca topicul n-ar fi fost mutat la sectiunea asta.
Cat despre video-ul cu reptila aia bipeda...afla ca si ala se poate truca foarte usor.

Edited by cutepoison1994, 19 May 2011 - 19:22.


#63
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 cutepoison1994, on 19th May 2011, 20:21, said:

pozitiv, ce vezi tu pe youtube sunt trucaje, si sunt foarte usor de editat, "reptilienii" respectiv stau si vorbesc, nu prea isi misca fata, asa ca ochii sunt foarte usor de editat, mai bagi si o muzica creepy pe fundal si aia e...daca te exprimai intr-un mod mai placut si sa nu suni ca un nebun, probabil ca topicul n-ar fi fost mutat la sectiunea asta.
Cat despre video-ul cu reptila aia bipeda...afla ca si ala se poate truca foarte usor.

Am inteles parerea ta .... dar eu cred ca toate filmele alea sunt reale.
Acuma ce facem, discutam despre filmele cu reptilieni .... sau discutam despre reptilieni ...?


Astept pareri si comentarii, in special de la cei care cunoasteti personal reptilieni. Ce parere aveti despre ei, intamplari si destainuiri personale, discutii si marturii, opinii Cafepedia.

Video cu reptilian, pe server romanesc, postat acu 3 ani:

Pe la inceput de video, observati cum "dintii" isi schimba forma si se vede mai incolo foarte clar si irisul drept, de reptilian.

http://www.anuntulvi...p?film_id=14046

Am vazut ceva asemanator la "mircea badea", i s-a destabilizat camuflajul odata, cand comenta el "presa".
________________________________________________________________________________
_____________
Astept pareri si comentarii, in special de la cei care cunoasteti personal reptilieni. Ce parere aveti despre ei, intamplari si destainuiri personale, discutii si marturii, opinii Cafepedia.

#64
ear1976

ear1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,448
  • Înscris: 09.10.2006
Eu stiu un amic care dupa o noapte de sprit, cand s-a uitat dimineata in oglinda a inceput sa racneasca de mai mare dragul ca i s-au crapat ochii.
De fapt, era oglinda crapata.

O fi fost reptilian?

Toate videourile alea sunt la o calitata foarte slaba. Cand o sa am la dispozitie un video de calitate superioara sa il analizez, poate imi schimb parerea.
Chiar...oare de ce toate "dovezile" video sunt de calitate slaba? Si nu numai cand e vorba de reptilieni, ci si in cazul ozn-urilor etc?

#65
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 ear1976, on 19th May 2011, 21:17, said:

Eu stiu un amic care dupa o noapte de sprit, cand s-a uitat dimineata in oglinda a inceput sa racneasca de mai mare dragul ca i s-au crapat ochii.
De fapt, era oglinda crapata.

O fi fost reptilian?

Toate videourile alea sunt la o calitata foarte slaba. Cand o sa am la dispozitie un video de calitate superioara sa il analizez, poate imi schimb parerea.
Chiar...oare de ce toate "dovezile" video sunt de calitate slaba? Si nu numai cand e vorba de reptilieni, ci si in cazul ozn-urilor etc?

OK ... uite un video cu reptilianca in HD :

Se vede clar ca e praf holograma, mai ales la "ochi"

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/z3Qy5k-7uVA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dar altul era subiectul topicului ........ S-A AFLAT SECRETUL ! De asta nu zici nimic ...?

#66
ear1976

ear1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,448
  • Înscris: 09.10.2006
Pai..de secretul asta nu zic nimic. Nici macar nu e secret.
Stiam deja ca "alesii" sunt niste lighioane, cu totul altceva decat oameni. Cine nu si-a dat inca seama are probleme cu naivitatea.
Ca nu-s de parere ca sunt reptilieni sau ca reptilienii exista e alta mancare de peste, dar sigur oameni nu sunt. Da' nici nu zic ce lighioane sunt, las la libera fantezie a fiecaruia.

In clipul ala nu e nici un cadru in plan apropiat cu lumina buna. Asta la prima vedere.
O sa il descarc si o sa il rulez frame cu frame sa vad daca gasesc ceva cocludent desi ma indoiesc.
Pe de alta parte s-a mai auzit de lentile de contact.
Ai vazut de exemplu filmul Cyborg? (ala vechi)? Cum crezi ca avea personajul ala rau ochii asa ciudati? Si mai sunt si altele, nu imi vin acum in minte.

Chiar o sa ma documentez sa vad daca nu cumva respectiva chiar foloseste asa ceva, e la moda in ziua de azi sa porti lentile de contact ciudate, in special in domeniul in care activeaza.

Edited by ear1976, 19 May 2011 - 21:12.


#67
Neverwinter

Neverwinter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 21.08.2009

 pozitiv, on 19th May 2011, 20:11, said:

GATA OK, am inteles ca nu crezi in existenta reptilienilor ...

Jizzzas!  :o
Asta ai inteles tu din tot ce am zis eu? Da' ai citit macar ce-am scris!?

Am pus link cu Mesopotania antica, cu placutele sumeriene in care se vorbeste despre anunnaki si inunaki care sunt , conform traducerilor "zei" veniti din cer, care sunt in mare parte reprezentati in sculpturi, picturi si vechi obiecte de cult ca niste soparle umanoide! Informatiile pe care le-am pus eu sunt mai credibile decat filmuletele tale trucate de pe youtube si culmea, nici macar nu te contrazic!  N-ai nici cea mai vaga idee despre ce vorbesc, asa-i? Si-atunci, convingerile tale pe ce se bazeaza?
Aaaaah, am uitat, filmuletele de pe Youtube!  :confused:

Mishudd , imi cer scuze. M-am luat aiurea de tine, omul asta n-are nicio opinie elaborata in urma unui studiu, doar a vazut pe youtube niste filmulete cu soparle bipede!

Boiz,  sho' pa el !
M-as baga si eu da' momentan am o problema mica la camuflaj, my molecular shapeshifter e usor afectat de oboseala. Revin maine, dupa ce ma hranesc. E greu cu mancarea ca e criza, tre' sa gasesc pe cineva care emite energie negativa pe o frecventa scazuta ca la alea de sus n-ajung (is cam scunda). Nush daca mai gasesc ceva ca autoritatile astea au pus monopol ! :blink:

 ear1976, on 19th May 2011, 21:17, said:

.
O fi fost reptilian?

Nu era mah , ca daca era reptilian nu-i trebuia oglinda ca nu se reflecta in ea! Da' poti sa probezi, cand nu e atent pune-i niste usturoi in cafea si daca vezi ca se schimba la fata, l-ai prins! Am auzit ca usturoiul dauneaza la camuflaj !

 pozitiv, on 19th May 2011, 21:05, said:

Astept pareri si comentarii, in special de la cei care cunoasteti personal reptilieni. Ce parere aveti despre ei, intamplari si destainuiri personale, discutii si marturii, opinii Cafepedia.

Mie imi plac reptilienii, sunt mult mai cool decat bizonii si mai sunt si verzi, deci sunt ECO ! :peacefingers:

#68
cutepoison1994

cutepoison1994

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 02.09.2010
pozitiv, esti fanatic omule. alte dovezi inafara de filmulete de pe youtube ai?...in locul tau as fi pomenit de toate creaturile cu trasaturi de reptila din toate mitologiile, de exemplu dragonul, sau chiar sarpele din gradina edenului, sau balaurul ucis de Sfantul Gheorghe, s.a.m.d . Ce ai postat tu nu reprezinta o dovada.

PS: e tare aia cu mircea badea reptilian :lol:

Edited by cutepoison1994, 19 May 2011 - 21:36.


#69
ear1976

ear1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,448
  • Înscris: 09.10.2006
Da, e clar, e reptilianca. Uite-o si camuflata bine, te-ai prins de ce ai senzatia aia ciudata in film?
Attached File  larisa_reis.jpg   72.07K   40 downloads

Google dupa Larisa Reis si o gasesti cu tot cu coada.

@Newervinter: Merge sigur cu usturoi? O sa fac un test, poate ne luam la bataie si ii sparg si aparatul de holograma cu totul sa pot sa il pozez in toata splendoarea.
In special coada.

Edited by ear1976, 19 May 2011 - 22:08.


#70
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
pozitiv, TU imi ingradesti MIE DREPTUL de-a posta pe acest topic creat de tine ?! sa sti ca nu-i frumos din partea ta !!!
mai ales ca TU ai fost un membru neactiv pe acest forum (uitat-te cate mesaje am eu postate si cate ai dumneata).
OK, am inteles ideea ta ! suntem inconjurati de extraterestrii (reptilieni) care ne conduc lumea/pamantul;
si ce-ar trebui sa facem acum in opinia ta ?! sa ne spanzuram de streasina blocului/casei ca ne deschizi tu ochii ?! sau sa facem o noua revolutie in Romania (ca cea din '89) Caderea Reptilienilor de la Cotroceni ?!
OK, eu consider ca pot face fata (sau nu, poate ajung la balamuc din cauza ta) adevarului ca exista acesti reptilieni in guvernul nostru ce ne conduc/guverneaza Romania.
Acum ca am cazut de comun acord (noi doi, ma refer) asupra existentei acestor extraterestri, ce sugerezi sa facem ?! stiu eu,
avea un vecin de-al meu o vorba, sa ne luam de c**ie si sa ne dam de pamant  :lol: :lol: :lol:

p.s.: sti, pozitiv ? daca incercai aici pe forum sa strangi oameni pt. construi o armata impotriva guvernantilor  -reptilienii-  nostri din Romania, sa fi sigur ca eu ma inrolam, si-asa eu nu am facut armata ! sa fi fost Cavaler Jedai in Razboiul Stelelor, sa-l ajut pe Luke Skywalker sa-l invinga pe "Ala mic negru de respira greu....,era tasu ! "  http://www.trilulilu.../7b736e680b422c
adica sa fim realisti, cine nu si-ar dori sa-i taie cu sabia laser de Jedai pe Base marinaru, Boc-Poc, blonda Uda(drea) Elena, vidanja Videanu etc. ?!

#71
ear1976

ear1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,448
  • Înscris: 09.10.2006
Si captura din clip:

Attached File  shot0013.png   250.9K   31 downloads

Attached File  shot0013_1.png   22.48K   24 downloads

Parca trebuiau sa fie rombici.
Sau de fapt e gorilianca si astia vad stele verzi?

#72
cutepoison1994

cutepoison1994

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 02.09.2010
sunt reptilian, whatcha gonna do about that, huh? whatcha gonna do?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate