Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

Sistem audio

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Ionjutz

Ionjutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 05.08.2010
salut:) ma puteti ajuta si pe mine cu o problema? am un sistem audio si nu se aud toate boxele:( decat 2 + woofer-ul:( cum as putea sa le fac sa se auda toate 5+1? sistemul meu este LG LH-T255:)

#2
RomanianAngel

RomanianAngel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,313
  • Înscris: 03.01.2009
Ai placa audio 5.1 care sa mai fie si conectata corect? Daca da, ai sursa audio 5.1? Adica evident ca muzica nu se va auzi 5.1 ca doar e stereo si atat. Incerca si tu un DVD cu un film care sa aiba 5.1 cu un player care sa si suporte (VLC recomandarea mea).

#3
Ionjutz

Ionjutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 05.08.2010

View PostRomanianAngel, on 2nd May 2011, 16:33, said:

Ai placa audio 5.1 care sa mai fie si conectata corect? Daca da, ai sursa audio 5.1? Adica evident ca muzica nu se va auzi 5.1 ca doar e stereo si atat. Incerca si tu un DVD cu un film care sa aiba 5.1 cu un player care sa si suporte (VLC recomandarea mea).
pai faza e ca eu nu am statia in woofer...ci intr-un dvd

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate