Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...
 Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare
 EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...
 Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...

Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...
 

Firma electroeroziune

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009
La indemnul lui mister_rf postez si in aceasta arie.

Salut forumisti,

Problema mea e urmatoarea : am incercat sa schimb o bujie la un Mercedes Vito 2006 si cand mecanicul a incercat sa o desfaca cu cheia, bujuia s-a rupt in chiuloasa.

Ca sa scot bujia de acolo, trebuie sa gasesc o firma care sa se ocupe cu electroeroziune.

Rugamintea mea ar fi, daca cunoasteti o firma care sa se ocupe cu asa ceva, in principal in zona Moldovei, ca masina e la Piatra neamt, daca nu, in ultima instanta oriunde in tara, sa-mi dati si mie ceva date de contact.
Mentionez ca am cautat pe internet, dar nu am gasit mai nimic.

Mi-a spus cineva de o anume firma URA in Bacau, care s-ar ocupa cu asa ceva, dar nu am gasit informatii nici la inforomtelecom nici pe net despre ea.

Multumesc anticipat

#2
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,471
  • Înscris: 24.05.2010
Incearca de pe pagina de mai jos.....este o firma din Ramnicu Sarat si Buzau care poate te ajuta......
http://www.ghidaface...electroeroziune

In Timisoara sigur ELBA are asa ceva,are si fostul Guban dar nu mai este cine sa lucreze pe acea masina(pt ca eu am fost ultimul..1998)

Edited by feribalint, 19 February 2011 - 17:13.


#3
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007

 SirLaurentiu, on 19th February 2011, 16:43, said:

La indemnul lui mister_rf postez si in aceasta arie.

Salut forumisti,

Problema mea e urmatoarea : am incercat sa schimb o bujie la un Mercedes Vito 2006 si cand mecanicul a incercat sa o desfaca cu cheia, bujuia s-a rupt in chiuloasa.

Ca sa scot bujia de acolo, trebuie sa gasesc o firma care sa se ocupe cu electroeroziune.

Rugamintea mea ar fi, daca cunoasteti o firma care sa se ocupe cu asa ceva, in principal in zona Moldovei, ca masina e la Piatra neamt, daca nu, in ultima instanta oriunde in tara, sa-mi dati si mie ceva date de contact.
Mentionez ca am cautat pe internet, dar nu am gasit mai nimic.

Mi-a spus cineva de o anume firma URA in Bacau, care s-ar ocupa cu asa ceva, dar nu am gasit informatii nici la inforomtelecom nici pe net despre ea.

Multumesc anticipat
Ai PM.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate