Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla
 Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...
 Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...

Senzori de miscare cu lampi ce se...

Umplere gol tamplarie-glaf
 Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei
 

Card fidelitate KLM

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
fsoare03

fsoare03

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 08.11.2007
salutare!

sunt posesorul unui card de fidelitate klm, ivory, la care am acumulat de-a lungul timpului, in jur de 150000 de mile!
stiu ca le pot folosi cumva, dar nu-s sigur, dar daca cineva dintre  voi au beneficiat cumva de ele, sau de beneficiile oferite (in afara de on-line check-in, sau prioritate la imbarcare, etc.), v-as ruga sa-mi spuneti cum ati procedat!
m-ar interesa sa rezerv un bilet dus-intors, in europa, si as vrea sa stiu daca as putea folosi doar numarul de mile acumulate, in schimbul achitarii lui!

multumesc!

#2
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 12.03.2003
Poti gasi niste raspunsuri la intrebarile tale aici: http://www.klm.com/t...miles/index.htm

#3
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

 fsoare03, on 13th February 2011, 21:31, said:

salutare!

sunt posesorul unui card de fidelitate klm, ivory, la care am acumulat de-a lungul timpului, in jur de 150000 de mile!
stiu ca le pot folosi cumva, dar nu-s sigur, dar daca cineva dintre  voi au beneficiat cumva de ele, sau de beneficiile oferite (in afara de on-line check-in, sau prioritate la imbarcare, etc.), v-as ruga sa-mi spuneti cum ati procedat!
m-ar interesa sa rezerv un bilet dus-intors, in europa, si as vrea sa stiu daca as putea folosi doar numarul de mile acumulate, in schimbul achitarii lui!

multumesc!
Pentru un bilet dus-intors in Europa, costa 30.000 mile. Dar cum Europa este impanzita de low-cost-uri. nu merita sa spargi 30.000 mile aiurea. Cu 80.000 te duci in Asia de Sud Est sau America de Sud.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate