Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !

faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?
 Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?

Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...
 Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato
 Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...

Pregatire examen DELF A2-B1

Ce benzinarie vinde motorina euro...
 

Toshiba Satellite L455D-S5976

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,760
  • Înscris: 05.07.2008
Salut!

Tata se gandeste sa-si cumpere laptop(pe care voi manevra mai mult eu probabil) si as vrea sa va intreb despre acest Toshiba Satellite L455D-S5976:
1. Ce pareri generale aveti despre laptop?
2. Cam cat va tine bateria daca navigati pe net sau daca va uitati la ceva filme?
3. E ok configuratia avand in vedere ca nici eu si nici tata nu ne jucam(imi dau seama ca e bine cum e,dar ma intereseaza daca raportul calitate-pret e ok 15 mil. lei vechi)?

Link spre laptop: http://us.toshiba.co...450/L455D-S5976

Edited by Paullik, 23 November 2010 - 16:04.


#2
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
Cam slaba confuguratia, eu zic sa mai stranga 348 de lei si sa cumpere un Toshiba Satellite C660D-10M link.

Edited by Just_Cavalli, 07 December 2010 - 13:47.


#3
ondroo

ondroo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 17.09.2009
iti recomand sa nu te grabesti, sa mai strangi ceva banuti si sa optezi pentru asa ceva: Asus K50IJ-SX263D. configuratia e mai buna decat cea a modelului de care ai pomenit tu + promotia asta cu surprize am inteles ca iti poate aduce atat reducere + cadouri precum genti sau mousi;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate