Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 

Custom Guitars

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ursii_polari_sunt_stangaci

ursii_polari_sunt_stangaci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.08.2005
[B] dude, sunt din buzau shi am shi eu o problema.am un fender telecaster shi am o mica probleme:e al draqului de greu mai ales ca eu nu sunt foarte solid :D, asa ca m-am hotarat sa schimb corpul de chitara(numai corpul , nik altceva) shicine mi-a facut fenderu asta(cacie e custom made:D) mi-a zis ca poa sa imi faca un corp nou dar nu are lemnul necesar.deci voi strainilor de pretutindeni,ajutati-ma.de unde gasesc shi eu una bucata de lemn 1 m lungime, 45 cm latime shi circa 5 6 cm grosime din paltin sau cires sau mai jtiu eu ce lemn usor de lucrat.shi cat costa.sau daca careva din voi face corpuri de chitara cat de care, shi unde. da e cam najpa ptr ca s-ar putea ca acel corp facut de voi sa nu se potriveasca la grifu meu.oricum eu vreau sa imi fac acum un corp de gibson sg '68 . astept raspuns aici sau pe mail.
cu respect , ursu polar cel stangaci
:)

#2
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Suna la hora reghin si intreaba'i pe ei de material ca poate se indura de tine si iti dau o placa dinaia de reghincaster ;)

#3
ursii_polari_sunt_stangaci

ursii_polari_sunt_stangaci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.08.2005
danke dude. cine jtie poate mere,uite la asta chiar nu ma gandisem. daca o sa meara o sa te instiintez shi pe pe tine.
ha pa

#4
Alt_om

Alt_om

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 30.11.2006
Grosmann

#5
riffmaster126

riffmaster126

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 19.12.2004
unde gasesc si io un mester manole care sa imi aranjeze epiphone-ul les paul incat sa ma simt si io ca jimmy page???

adica sa imi tranteasca niste doze seymour duncan pe langa, sa dea cu toporu in griff, etc.

Multumiri

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate