Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Am nevoie de ajutor.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Alcadeyas

Alcadeyas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.10.2010
Buna! Am un calculator mai vechi , am downloadat aion si la`m setat incat sa nu imi sacadeze . Am intrat pe un site ce iti analizeaza calculatorul sa vada daca iti merge jocul si el imi zice ca nu merge. Intradevar mai sacadeaza un pic , dar am rezolvat . Is cam newbie cu calculatoarele , imi poate afecta cu ceva daca site`ul respectiv zice ca nu merge?    asea imi zice : Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information.    dar jocul imi merge , acolo la video card zice :  Upgrade Suggested: Unfortunately, your Video Card does not meet this requirement.   Bun , iar : Minimum: NVIDIA® GeForce 5900 Ultra with 128MB RAM / ATI Radeon™ X700 with 128MB RAM or higher
You Have: ATI display adapter AGP (0x4153)             in rest tot e bifat cu verde ca merge. Se poate sa mi se strice calulatorul , sau placa video? Multumesc mult  :peacefingers:

#2
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009
Stai relaxat, ca nu se strica nimic.

Site-ul ala iti spune daca merge conform cerintelor minime sau recomandate ale dezvoltatorului jocului.

Daca tie iti merge, nu este absolut niciun fel de problema, in afara ca e posibil sa se incalzeasca un pic mai tare componentele.

Edited by SirLaurentiu, 26 October 2010 - 15:08.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate