Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...

Hamsie si Capelin prajiti in tiga...

Seat Leon FR !
 faculatea potrivita

Upgrade CPU --> upgrade RAM?

Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?
 Rezistența jacuzzi gonflabil

Hai sa compunem o manea pentru tr...

Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...
 Joc in diferential spring

achizitie pneuri pirelli cinturato

Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...
 

Durere - genunchi si glezna.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
avlad18

avlad18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 26.07.2010
Am dureri la genuchi si glezna de 3-4 zile  :deadtongue:
Cred ca la genuchi am "apa la genuchi" si la glezna habar nu am...
La genunchi m-am lovit de 3-4 ori in ultimele 5-6 luni in usa  :deadtongue: ( Stiu ca suna stupid, dar nu intrebati de ce....)
La glezna am avut o entorsa acum 3 ani si mai aveam dureri asa la 5-6 luni.
Intrebare:Maine m-am programat la o radiografie( la ora 15) , dar pana maine ar trebui sa stau sa-mi odiihnesc piciorul. Azi am fost la liceu ai am avut niste dureri cumplite  cand m-am intors ( doar cand fac efort ma doare: urcat scari, coborat, mers etc), se agraveaza daca nu-ti odhinesti piciorul???
Genunchiul il am putin umflat jos spre esterior, iar glezna ma doare pe mijlocul talpii.

Edited by avlad18, 20 October 2010 - 12:47.


#2
klupoloistu

klupoloistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 25.05.2010

View Postavlad18, on 20th October 2010, 13:43, said:

Am dureri la genuchi si glezna de 3-4 zile  :deadtongue:
Cred ca la genuchi am "apa la genuchi" si la glezna habar nu am...
La genunchi m-am lovit de 3-4 ori in ultimele 5-6 luni in usa  :deadtongue: ( Stiu ca suna stupid, dar nu intrebati de ce....)
La glezna am avut o entorsa acum 3 ani si mai aveam dureri asa la 5-6 luni.
Intrebare:Maine m-am programat la o radiografie( la ora 15) , dar pana maine ar trebui sa stau sa-mi odiihnesc piciorul. Azi am fost la liceu ai am avut niste dureri cumplite  cand m-am intors ( doar cand fac efort ma doare: urcat scari, coborat, mers etc), se agraveaza daca nu-ti odhinesti piciorul???
Genunchiul il am putin umflat jos spre esterior, iar glezna ma doare pe mijlocul talpii.


doctor+odihna, odihna, odihna

plus frectie cu fastum gel si pus in fasa.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate