Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

blugi barbatesti

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
iloveshaorma

iloveshaorma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 22.04.2009
vreau sa-mi iau niste blugi(am 19 ani :P ) si nu prea stiu ce se mai poarta...
am fost in kenvelo sa ma uit dupa niste blugi dar nu mi-a placut de loc ce am gasit pe acolo... tot ce au sunt dinaia jerpeliti sau care se jerpelesc la spalat ca sa "arate misto" cu timpul

si daca stiti sa-mi spuneti si pe unde sa mai caut :P am vazut niste blugi destul de draguti la lee copper da nu-mi permit sa dau 4 milioane pe o pereche :| nici jumate nu cred ca as da

#2
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008

View Postiloveshaorma, on 8th September 2010, 12:07, said:

vreau sa-mi iau niste blugi(am 19 ani :P ) si nu prea stiu ce se mai poarta...
am fost in kenvelo sa ma uit dupa niste blugi dar nu mi-a placut de loc ce am gasit pe acolo... tot ce au sunt dinaia jerpeliti sau care se jerpelesc la spalat ca sa "arate misto" cu timpul

si daca stiti sa-mi spuneti si pe unde sa mai caut :P am vazut niste blugi destul de draguti la lee copper da nu-mi permit sa dau 4 milioane pe o pereche :| nici jumate nu cred ca as da
Blugi ieftini si buni erau Mayer Jeans, nu stiu daca si unde gasesti, dar cauta, pretul era in jur de 100 lei.

#3
zoly_n

zoly_n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 04.02.2008
Jack and Jones destul de ieftini sau Pull and Bear depinde ce stil ai si tu, cum te imbraci Berska iar. Sunt modele destul de dragute si un pret cat de cat . Daca nu in piata  :thumbup:

#4
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,821
  • Înscris: 06.09.2004
tommy. e imposibil sa nu gasesti la tommy ceva care sa-ti vina al dracu de bine.

#5
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,897
  • Înscris: 22.01.2007
Daca iti permiti sa dai 300ron pe o pereche de blugi, gasesti in Ollie Gang Shop.Modele dragute si de calitate, nu ce vezi prin Kenvelo.

#6
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,235
  • Înscris: 25.06.2007

View Postiloveshaorma, on 8th September 2010, 12:07, said:

vreau sa-mi iau niste blugi(am 19 ani :P ) si nu prea stiu ce se mai poarta...

Eu zic ca astia sunt cei mai ''valabili'' :

Attached Files



#7
Piktoree

Piktoree

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 28.12.2009
am o pereche de la levi, da is stramti si incept sa raman faraaer dupa 2-3 minute
chiar ieri mi`am luat o pereche cu 50 de lei si arata a naibii de bine
arata exact ca acestia:   http://debenhams.sce...28_280010808345

Edited by Piktoree, 12 September 2010 - 18:59.


#8
BlackGuy

BlackGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 28.08.2010
Pull and Bear si Zara, au preturi de la 140-150RoN pana la cat vrei tu, sunt si rezistenti si misto ca model.

#9
mandolinu

mandolinu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 03.02.2007
Fiecare brand sau retailer are un anumit client tinta si anumite modele care ti se pot potrivi sau nu, ce iti pot recomanda este sa mergi sa probezi jeans de la mai multe branduri, cei ce iti vin cel mai bine, cumpara-i. Mie personal imi place 506 de la Levi's ca si model, iar ca finisaj imi plac cat mai RAW, adica fara mustati, toceli, rupturi decolorari, etc , doar o simpla spalare de intrat la apa facuta in prealabil, si eventual o fixare a indigoului sa nu mi se albastreasca chilotii. Daca iti plac pantalonii denim indigo inchis iti pot recomanda sa ii testezi inainte de ai cumpara nu lase colorant indigo frecandu-i putin cu hartie alba, daca lasa albastru e bai, daca nu, inseamna ca materialul e de calitate ori a fost resinat sau fixat inainte de vanzare.
Spor la cumparaturi,
Mando.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate