Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Majoratul meu .... ajutor de la voi!

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
Va salut pe toti, dragi forumisti softpedia! Sunt un pic in pana de idei si cer ajutorul vostru ! Poate reusit sa ma ajutati !
Urmeaza majoratul meu (15.09) si vreau sa fie un moment special pentru mine , familie si prieteni si inca nu am gasit metodele prin care sa fac asta:
Primul lucru la care m-am gandit a fost tema majoratului : DOAMNA SI VAGABONDUL , putin insiprat din desene ! De ce am ales tema asta, pentru ca invitatii sa poate sa isi gaseasca usor vestimentatie si sa pot dezvolta petrecerea !
Legat de mancare si locatie totul e rezolvat ,  ramane problema legata de muzica (ce parere aveti , ar fi fain sa fie si un interpret vocal (live) care sa stie sa canta si muzica usoara si manele si populara???? nu numai muzica de pe PC???) , petrecerea in sine (sa zicem unele activitati in timpul majoratului care sa incite lumea la dans , sau sa acopere momentele de pauza!!! deci niimeni sa nu se plictiseasca!!!) si invitatiile ...(imi doresc sa fac invitatii , pentru ca nimeni nu a mai facut, din comoditate !!)!
Astept cu entuziasm ideile voastre si sper sa ma ajutati!  Multumesc toturor!!! :coolspeak:

#2
nooob

nooob

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 21.06.2010
cel mai tare majorat este undeva la o casa + curtea de afara , un sistem si muzica de pe PC si multi invitati ...

#3
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 27.03.2007
Pentru muzica cel mai bine sa ai un DJ. Ideea cu interpretul vocal nu mi se pare stralucita pentru ca sigur o sa se gaseasca multi la care sa nu le placa si sa faca misto, avand in cap doar melodiile din top 40 radio zu.

Edited by epuru, 01 September 2010 - 21:53.


#4
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
OK... multumesc.... o problema sa zicem ca am rezolvat-o!
Multumesc pt promtitudinea raspunsurilor!
Da ai dreptate..... legat de top 40....  dar nu se poate numai house.....

Edited by gpopovici, 01 September 2010 - 21:55.


#5
Xbox

Xbox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 12.01.2009
esti fata? -_- par cam trase de par ideile...cel mai bine e cum a zis nooob :bouncey: :walkman: :walkman: :walkman:

#6
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
Nu sunt fata..... dar nu am experienta....
E opinia ta si daca imi aduci argumente , te si cred!  
Oricum , orice idee e bine venita si sunt dispus sa ascult orice , bun, rau!
legat de locatie ,  e cam ce a spus noob  , defapt un complex , cu piscina , terasa si restaurant..... in fuctie de vreme , poate tinem afara....!
Mutumesc!

#7
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 27.03.2007
Trebuie sa ai o locatie frumusica, muzica buna, bautura si mancare si va fi toata lumea fericita si o sa spuna ca a fost printre cele mai tari majorate. BAIRAM SA FIE!

Li se rupe la invitati de invitatii si de doamna si vagabontul, oricum ii un majorat si o sa vina frumos imbracati. Nu ai nevoie de toate astea, parca ai merge la dezvirginat cu mama si prietenii de mana si alaiul dupa tine :P

Edited by epuru, 01 September 2010 - 22:09.


#8
flyingspur

flyingspur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 12.04.2009
Copie si tu modelul majoratelor la care ai mai fost cu prietenii tai , fara doamne , vagabonzi , interpreti si invitatii si ia ce e mai bun.
Solutia castigatoare e formata din cat mai multa bautura buna , mancare buna si muzica cat mai tare cu bass cat mai nesimtit.
Nu incerca sa faci experimente noi ca o sa pari esuat.

#9
_FTW_

_FTW_

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 227
  • Înscris: 06.08.2010

Quote

Majoratul meu .... ajutor de la voi!
  LOOOL

Ia-l pe Salam si la Million Dollar cu voi!!! :lol:

#10
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
pai na....  cam toate majoratele s-au sfarsit cu foarte multi prieteni rupti de beti , care dabia se mai duceau acasa..... unii au mai ajuns si pe la spital..... deci cea mai mare problema pe care am sesizat-o a fost .... lipsa chefului  de petrecut.... adica doar veneau mancau , beau , povesteau , fara dans si asta ma cam "speriat"!!
Astept in continuare parerile voaste , par faine:)

#11
Xbox

Xbox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 12.01.2009

 gpopovici, on 1st September 2010, 23:02, said:

Nu sunt fata..... dar nu am experienta....
E opinia ta si daca imi aduci argumente , te si cred!  
Oricum , orice idee e bine venita si sunt dispus sa ascult orice , bun, rau!
legat de locatie ,  e cam ce a spus noob  , defapt un complex , cu piscina , terasa si restaurant..... in fuctie de vreme , poate tinem afara....!
Mutumesc!
scuze daca te'am jignit dar asta am crezut din primele randuri mai ales faza cu doamna si vagabondul :naughty:daca la sfarsitul amjoratului mare parte din invitati nu aratati ca avatarul lu ftw atunci nu a fost reusit :peacefingers:

Edited by Xbox, 01 September 2010 - 22:25.


#12
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
Stai linistit ... nu mai jignit!
Probabil , ideile mele au fost deplasate.... si reactia ta e normala .... si chiar e bine ca esti sincer.... sa incerc sa corectez ce nu judec bine , sau ce e gresit!
MERSI SI ASTEPT PARERI IN CONTINUARE!
Daca va fi o reusita , se datoreaza si voua:)!!

#13
flyingspur

flyingspur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 12.04.2009
:D  Uite , eu te provoc ca la majoratul tau sa-i imbeti pe toti , stii tu , modelul de sa cada sub masa de beti ce sunt.
Apoi toti dupa ce sunt paleta de beti sa incerce sa cocleasca o gagica. Cine nu reuseste sa faca asta trebuie sa bea pana vomita in schimb.
Apoi o sa vezi discutii after-party gen : "Am baut de sa dau in paranoia , esti cel mai tare !!"
Daca faci asa o sa fie de neuitat , pentru toti.

Edited by flyingspur, 01 September 2010 - 22:37.


#14
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
Sper ca nu te astepti ca fetele sa respecte tema "Doamna si Vagabondul" si sa se imbrace ca niste Doamne :)).

Playboy Party suna mai bine ca tema ! :)

#15
Kamadai

Kamadai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 31.08.2010
@gpopovici - nu e prea bine sa intrebi pe altii ce parere au...

Majoratul va fi ceva unic pentru tine si in mod normal ar trebui sa fie organizat numai si numai dupa dorinta ta, gusturile tale, placerile tale, s.a.m.d.

Cat despre invitati, in jurul varstei de 18 ani, cam orice petrecere, indiferent cum este organizata, iese marfa, ca baietii...

Insa, keep in mind, nu exagera cu detaliile!

Edited by Kamadai, 01 September 2010 - 22:43.


#16
gpopovici

gpopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 26.08.2009
Bineinteles.... eu iau decizile , dar ma asteptam  ca aici sa gasesc ideile mai multor useri , care cu siguranta seamana cu ideile multor prieteni! Asta a fost in capul meu , cand am deschis topicul,  bineinteles sa vad reactia la ce m-am gandit eu....
MERSI de ajutor si sper sa mai veniti cu idei:)!
PS: pentru cei care vor sa ma ajute , sa mai citeasca o data primul post!

#17
Xbox

Xbox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 12.01.2009

 Sima2k, on 1st September 2010, 23:38, said:

Sper ca nu te astepti ca fetele sa respecte tema "Doamna si Vagabondul" si sa se imbrace ca niste Doamne :)).

Playboy Party suna mai bine ca tema ! :)
da poate se simt unele vagaboande :dj: ce naibi face ma emoticonu asta:))

astA E TEMA DE MAJORAT! :naughty:

Attached Files



#18
flyingspur

flyingspur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 12.04.2009

 Xbox, on 1st September 2010, 23:55, said:

astA E TEMA DE MAJORAT! :naughty:
subscriu !! ^_^

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate