Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

Problema transfer credit de pe cartela

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ciprian30111996

ciprian30111996

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 15.08.2009
Deci eu am primit credit de la cineva si acum vreau sa trimit si eu altcuiva credit si imi spune ca nu mai pot transfera credit pana pe 1 septembrie pt ca am primit credit de la ltcineva . intrebarea este : nu se poate face ceva ca sa pot sa trimit credit astazi ?

#2
gabi_h

gabi_h

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.04.2007

View Postciprian30111996, on 31st August 2010, 09:56, said:

Deci eu am primit credit de la cineva si acum vreau sa trimit si eu altcuiva credit si imi spune ca nu mai pot transfera credit pana pe 1 septembrie pt ca am primit credit de la ltcineva . intrebarea este : nu se poate face ceva ca sa pot sa trimit credit astazi ?
Prin transfer de credit direct de pe cartela ta nu prea mai ai cum.

#3
ciprian30111996

ciprian30111996

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 15.08.2009

View Postgabi_h, on 31st August 2010, 11:06, said:

Prin transfer de credit direct de pe cartela ta nu prea mai ai cum.

ok mersi

#4
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,717
  • Înscris: 11.01.2005
Nu ai cum !

Cu toate astea, Vodafone calculeaza acele 30 de zile in favoarea clientului, ca si interval lunar. Mai precis, daca vrei sa transferi credit pe data de 30 a lunii, chiar si pana la epuizarea transferurilor (4 la numar), in data de 1 a lunii urmatoare (a 2-a sau a 3-a zi), deja ai la dispozitie din nou posibilitatea de transfer.

Cel putin asa era cand am testat eu, sper ca aceasta regula sa fie de actualitate si acum, pentru ca este utila !

Edited by vladut_v, 31 August 2010 - 10:31.


#5
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postciprian30111996, on 31st August 2010, 10:56, said:

Deci eu am primit credit de la cineva si acum vreau sa trimit si eu altcuiva credit si imi spune ca nu mai pot transfera credit pana pe 1 septembrie pt ca am primit credit de la ltcineva . intrebarea este : nu se poate face ceva ca sa pot sa trimit credit astazi ?


Dacă ai primit credit de la o altă cartelă nu vei putea transfera la rândul tău credit către alte cartele decât după 30 de zile de la primirea transferului, chiar dacă încarci între timp.

Edited by Vodafone, 31 August 2010 - 10:33.


#6
ciprian30111996

ciprian30111996

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 15.08.2009

View Postvladut_v, on 31st August 2010, 11:31, said:

Nu ai cum !

Cu toate astea, Vodafone calculeaza acele 30 de zile in favoarea clientului, ca si interval lunar. Mai precis, daca vrei sa transferi credit pe data de 30 a lunii, chiar si pana la epuizarea transferurilor (4 la numar), in data de 1 a lunii urmatoare (a 2-a sau a 3-a zi), deja ai la dispozitie din nou posibilitatea de transfer.

Cel putin asa era cand am testat eu, sper ca aceasta regula sa fie de actualitate si acum, pentru ca este utila !


View PostVodafone, on 31st August 2010, 11:32, said:

Dacă ai primit credit de la o altă cartelă nu vei putea transfera la rândul tău credit către alte cartele decât după 30 de zile de la primirea transferului, chiar dacă încarci între timp.


ok , am inteles

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate