Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Cetatea Suceava

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
OvidiuIantoc

OvidiuIantoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 20.12.2008
Salutare! As vrea sa imi cer scuze daca am gresit aria, dar nu am gasit alta.As vrea sa stiu daca s-a deschis pentru vizitatori Cetatea Suceava , stiam ca era in renovari acum un an si ceva aproape doi.Daca da, as vrea sa stiu cum pot ajunge acolo, stiu ca este undeva prin oras.Se poate urca cu masina ?...

#2
LetTheBassKIck

LetTheBassKIck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 28.07.2009
Ultima data cand am fost eu era deschis (bilet : 5 lei adulti ,3 lei copii parca)adica acum un an si 3 luni .Se poate ajunge si cu masina dar si pe jos prin padure.
http://maps.google.c.......p;z=15&pw=2 (scrie pe harta "Cetatea de Scaun a Sucevei").
De la McDonald's,a doua intersectie semaforizata la dreapta->tii drumul prin padure-> primul drum la stanga pe la cimitir.(trebuie sa fie si indicator)

Edited by LetTheBassKIck, 28 August 2010 - 21:14.


#3
asul

asul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,580
  • Înscris: 24.12.2005

 OvidiuIantoc, on 28th August 2010, 21:21, said:

Salutare! As vrea sa imi cer scuze daca am gresit aria, dar nu am gasit alta.As vrea sa stiu daca s-a deschis pentru vizitatori Cetatea Suceava , stiam ca era in renovari acum un an si ceva aproape doi.Daca da, as vrea sa stiu cum pot ajunge acolo, stiu ca este undeva prin oras.Se poate urca cu masina ?...
Da, este dechisa. Noi am fost acum 4 saptamani si era deschisa. Si da, poti ajunge cu masina fara probleme si ai si unde sa parchezi.

#4
OvidiuIantoc

OvidiuIantoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 20.12.2008
Va multumesc pentru indicatii :D..

#5
carmenb62

carmenb62

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 22.07.2006
inainte de a ajunge la cetate o sa dai de muzeul satului.
merita vizitat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate