Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Cazare in Medias - ajutor!

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
everdream

everdream

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 30.06.2007
Pentru cei ce au fost cazati in Medias, as avea nevoie sa comunice aici experientele lor.
Nu am gasit nicaieri informatii despre multe pensiuni din acest oras, d'apoi opinii.

Va multumesc anticipat!

#2
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,585
  • Înscris: 04.05.2006
Ce gen de cazare cauti? Perioada lunga...perioada scurta....cam in ce bani?

#3
everdream

everdream

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 30.06.2007
Cred ca am mentionat pensiuni, sau pot fi vile, sau hoteluri decente, care sa ofere conditii decente la un pret maxim 150 lei as zice - nu vad de ce as da mai mult pe un pat si o baie - , cateva zile ( a se citi asternuturi curate, fara igrasie pe pereti, fara vietuitoare in camera, baie proprie cu dus). Daca nu cer prea mult  :lol: . Oricum, orice experienta e binevenita, si asa am vazut ca orasul nu prea a fost mentionat prin subiectele de cazari.

#4
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,585
  • Înscris: 04.05.2006
In conditiile tale, s-ar incadra hotelul Edelweiss.
Eu am stat acolo in cateva randuri. E cam 125 lei camera single, fara mic dejun, dar conditiile sunt foarte decente.
Altele nu stiu, am mai stat la hotel Binderbubi, dar e scump. (4 stele, piscina, figuri).

#5
ivanturela

ivanturela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 07.08.2009
Hotel/Motel DAFORA, cum vii dinspre Dumbraveni. Conditii de cazare excelente, meniu de masa tipic secuiesc, inclusiv un gulas f. gustos! Tel. 0269.832.291
P.S. camerele spre padure!

Edited by ivanturela, 03 August 2010 - 14:11.


#6
florinbad

florinbad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,282
  • Înscris: 14.11.2006
Am stat acum doi ani la Hotel Central, aflat chiar in centrul orasului, cu vedere spre piata superba.
Pret pe noapte: 90 lei, conditii excelente.
http://www.hotel.cen...urneo.ro/F_New/

#7
ivanturela

ivanturela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 07.08.2009

View Postflorinbad, on 5th August 2010, 08:09, said:

Am stat acum doi ani la Hotel Central, aflat chiar in centrul orasului, cu vedere spre piata superba.
Pret pe noapte: 90 lei, conditii excelente.
http://www.hotel.cen...urneo.ro/F_New/
Este un hotel bun pt. cei aflati in delegatie de serviciu, in rest...

#8
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Mai precis? Nu vad diferenta intre delegatie si altceva in afara de faptul ca nu-ti pasa de pret daca plateste altcineva: tot vrei sa fie curat, liniste, etc. Si 90 RON nu pare asa mult chiar daca platesti din buzunarul personal...

#9
everdream

everdream

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 30.06.2007
M-am intors din vacanta mea in Transilvania, in Medias am stat pana la urma la Pensiunea Select 1, este mai aproape de centru decat Hotel Central, si arata f.f. bine, 135 ron noapte, cu micul dejun pt. 2 persoane inclus - se poate comanda de 30 ron , si la mic dejun nu cred ca poti sa mananci atat <_<. Noi am incercat.
Si cred ca  fost alegerea cea mai avantajoasa pana la urma d.p.d.v. pret-locatie-conditii.

Va multumesc tuturor pentru opinii. :)

Edited by everdream, 07 September 2010 - 07:15.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate