Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

yamato 9000 btu - compresor toshiba - aveti?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
gojil79

gojil79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 22.03.2006
Intentionez sa-l achizitionez. E bun de ceva?

#2
Patrick007

Patrick007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 30.04.2009
Sunt la CORA la oferta cu 850 din care recuperezi 212 deci cam 640 RON cu tot cu instalare .. la acest pret eu zic ca-si merita pretul..

#3
Danitos

Danitos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 16.11.2007
Yamato,12000 BTU,compresor toshiba imi cumpar eu maine.
173 Euro fara TVA ..

#4
dispeceru

dispeceru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.06.2009
am luat eu din cora yamato 9000 BTU cu oferta aceea de care se spunea mai sus la 850 lei.
am recuperat 212 lei si mi-au mai dat inca o reducere de 10% - 85 lei, montaj inclus.
cica ar avea compresor toshiba.

#5
asref

asref

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 08.08.2006

 dispeceru, on 20th June 2010, 09:24, said:

am luat eu din cora yamato 9000 BTU cu oferta aceea de care se spunea mai sus la 850 lei.
am recuperat 212 lei si mi-au mai dat inca o reducere de 10% - 85 lei, montaj inclus.
cica ar avea compresor toshiba.
am luat si eu acum 3 zile tot din cora dar reducerea de 10 % n-am primit-o ci numai aceea de 212 lei. spune-ti va rog de unde vi s-a dat reducerea de 85 lei? tot de la casa unde ati achitat produsul aceea de la electronice? si cum este data? tot intr'un bon la fel ca ala de 212 lei? va multumesc

#6
Patrick007

Patrick007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 30.04.2009
Probabil a primit reducere pentru ca era aparatul expus. Nu am idee sunt si eu curios.

In cat timp ati programat instalarea?

#7
dispeceru

dispeceru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.06.2009
reducerea de 10% a fost tot sub forma de bon de la aceeasi casa unde am platit. aparatul nu era expus. initial au fost doar 5 aparate urmand ca a 2-a zi sa mai vina 80 de aere conditonate yamato. eu am fost al 6-lea cumparator si n-am putut sa iau fizic aparatul, mi-a fost livrat dupa cateva zile acasa. cu instalarea am rezolvat-o abia dupa 2 sapt. aparatul raceste bine pana acum, suntem multumiti de el.

Edited by dispeceru, 05 July 2010 - 16:32.


#8
lev30ro

lev30ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 21.05.2009
Buna ziua,

Am achizitionat un Yamato 9000btu clasa A care functioneaza foarte bine insa sant cateva buntoane pe telecomanda pe care nu le pot identifica.

LAMP ??
FAN ??

Si de asemenea pe modul dezumidificare unitatea interioara nu se opreste deloc in comparatie cu un Nordstar de 12000btu care face multe pauze !!!!!

Are cineva un manual de utilizare pentru acest aparat? Cel livrat cu produsul este extrem de simplificat.

M-ar interesa reglajul optim in care si unitatea interioara se opreste deci modul cel mai economic.

Multumiri,

#9
marusachi

marusachi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 14.08.2009

 lev30ro, on 30th July 2010, 14:42, said:

Buna ziua,

Am achizitionat un Yamato 9000btu clasa A care functioneaza foarte bine insa sant cateva buntoane pe telecomanda pe care nu le pot identifica.

LAMP ??
FAN ??

Si de asemenea pe modul dezumidificare unitatea interioara nu se opreste deloc in comparatie cu un Nordstar de 12000btu care face multe pauze !!!!!

Are cineva un manual de utilizare pentru acest aparat? Cel livrat cu produsul este extrem de simplificat.

M-ar interesa reglajul optim in care si unitatea interioara se opreste deci modul cel mai economic.

Multumiri,
fan, viteza ventilatorului
lamp, luminozitatea afisajului
modul cel mi economic ti-l stabilesti tu in functie de temperatura care vrei sa o ai in camera

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate