Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 

LED TV 32" Samsung Renew UE32B6000 Serie 6 Full HD- defect?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alexina74

alexina74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.12.2009
Am cumparat un LED TV 32" Samsung Renew UE32B6000 Serie 6 Full HD de pe twister.ro. Am incercat sa-l instalez, dar in timp ce cauta automat canalele, pe ecran apar dungi verticale de culoare verde si tv-ul intra in stand by fara sa apas nici o tasta a telecomenzii.Daca ruleaza un film la DVD, dupa primele 5 minute se intampla la fel.Ce ma sfatuiti sa fac? Din pacate, am aruncat cutia originala.

#2
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,806
  • Înscris: 25.11.2009
Se duce la garantie.

#3
linkus

linkus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 02.10.2005
L-ai reparat ?Ce problema a avut?

#4
alexina74

alexina74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.12.2009
L-am dus inapoi la firma invelit intr-o pilota si am luat altul fara cutie. Merge brici, sunt foarte multumita de imagine.Nici acum nu stiu ce a avut, cei de la firma ziceau ca unul din acest lot a fost stricat si din greseala l-au pus la cele care erau ok.Oricum, au fost foarte intelegatori.

Edited by alexina74, 26 August 2010 - 22:36.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate