Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

Masini vechi noi

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 73,766
  • Înscris: 15.06.2007
Nu am reusit sa copiez fotografiile din anuntul respectiv, nu este nici pe departe reclama.
Pur si simplu nu-mi explic, cum a "scapat" un exemplar de BMW 320 produs candva prin anii 1994-1998 sa ramana neinmatriculat, si sa aibe totusi doar 404km la bord.
Masina este practic nou nouta, nici rodajul nu este efectuat, dar are varsta pensionarii, numai buna pentru programul rabla. Pretul l-a pierdut totusi , probabil este jumatate din cel de nou, datorita uzurii morale.
Este vorba despre acest BMW 320

#2
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Mda  :)  Mai rar asa ceva. Oricum nu este uzat numai moral. Este uzat si fizic la cat a stat degeaba...

#3
mihai_chican

mihai_chican

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 05.10.2009
nu am mai vazut niciodata un astfel de BMW cu un asa interior impecabil

#4
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
Belea! Colectionarii sigur se vor bate pe el!
Tin minte ca acum 2-3 ani printesa nu-stiu-care a Danemarcei si-a vandut Mercedesul W116 cu numai 25.000km la bord la licitatie cu vreo 18.000 de euro!

#5
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,710
  • Înscris: 01.01.2008
imi curg balele.

#6
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 73,766
  • Înscris: 15.06.2007
eu stiu ca la o masina se considera "anul fabricatiei" anul in care a fost prima inmatriculare. La asta nu am gasit nimic de genul, OK
Dar cum a parcurs cei 404km ne inmatriculata fiind? O fi fost masina de plimbat prin curtea castelului, a vre-unui milionar excentric?

#7
dakian67

dakian67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 834
  • Înscris: 24.07.2008
Nu stiu, dar este evident nou-nouta. Detaliul foto cu gura busonului de umplere este edificator. Masina arata bestial, se va vinde imediat, parerea mea.

#8
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
Practic masina aia in rezervor are benzina cu care a iesit din fabrica ? E virgin busonul! :naughty:

#9
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 73,766
  • Înscris: 15.06.2007

 dan84, on 21st May 2010, 21:54, said:

Practic masina aia in rezervor are benzina cu care a iesit din fabrica ? E virgin busonul! :naughty:
Pai 404km consuma totusi juma de rezervor de benzol. Un plin tot a facut la viata ei.
Oricum , precis ca a stat in garaj, altfel se decolora si vopseaua, se ingalbeneau si farurile in 15 ani de stat in ploaie.  Oricum , curelele, cauciucurile, garniturile sunt destul de imbatranite in 15 ani si nefolosite, ca sa nu mai zic de uleiul din motor si baterie.
din pacate cineva care are de dat pe o masina  15000 de euro , la banii astia gaseste BMW seria 3 din 2007-2008.
Doar cineva care iubeste modelul respectiv, o dragoste a vietii in materie de masini, si mai ales culoarea aia destul de neobisnuita pentru un BMW.

#10
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Sau poate a fost folosita asa :

Attached Files



#11
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
:blink:  :roflmao: Cea mai tare!

#12
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006

 Valy1, on 22nd May 2010, 00:15, said:

Sau poate a fost folosita asa :
Sau poate asa:

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   39.44K   54 downloads
  • Attached File  2.jpg   93.8K   41 downloads
  • Attached File  3.jpg   70.4K   42 downloads


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate