Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

ce utilaj sa folosesc?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mihai_chican

mihai_chican

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 05.10.2009
trebuie sa schimb parchetul dintr-o camera si nu stiu ce sa folosesc pentru a-l taia, pentru a nu-l aschia

deci care este mai bun? polizor unghiular (flex cu panza pt lemn) sau ferastrau pendular (soricel)

#2
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,826
  • Înscris: 08.02.2007
ce-am vazut eu, ca mesterii prefera cel pendular, cu lama cu dinti mici la parchetul laminat si fierastrau manual la cel normal... dar cel normal nu se prea mai foloseste

#3
adish1k

adish1k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,152
  • Înscris: 17.02.2010
Flexul, soricelul este incomod, fiindca ai portiunea dintre parchet si dusumea limitata.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate