Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...
 ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?
 Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 

Suport mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Salut,

Pe la ce magazin pot sa gasesc o husa / suport pentru telefonul mobil care se poate prinde pe brat?
Vreau s-o cumpar maine, in Bucuresti. Nu vreau de pe okazii / alte magazine online.


Merci,
crz.

#2
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Inca mai caut :).

#3
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,963
  • Înscris: 14.11.2004

 crz, on 19th May 2010, 22:59, said:

Inca mai caut :).

Nu iti iei mai bine un rucsac sau borseta ?

Aceeasi problema o am si eu cu iPod-ul, care este mare si greu si cam ciudat de fixat pe brat si la alergat face ca toate alea.


Asta vreau pentru alergat, de asemenea este mare cat sa intre un laptop in el, are sistem de hidratare inclus si arata si bine, vazut live la un coleg, costa 129 lei in Decathlon, este trecut pe lista de cheltuieli pentru articole sportive :)

Poti cumpara si variante mai mici, incep de la 5 litri, 10 si 17, acesta, este perfect pentru spate.

Daca vrei poti cumpara de la Salomon (au produse excelente pentru trailrunning) unul simplu, dar aerodinamic, la 190 lei sau 380, daca vrei cu sistem de hidratare.

Solutie cu sistem de prindere la mana a telefonului cam greu, daca ai iPhone, ai sanse mari sa gasesti asa ceva :)

#4
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Borseta nu, pentru ca nu vad cum as putea sa o leg ca sa nu ma incurce.

Un rucsac de genul asta pare a fi ok din punct de vedere al stabilitatii (cele pe care le am acum se misca mult prea mult in timp ce alerg si ma deranjeaza). O sa caut.

Telefonul e un HTC Touch 2, ceva mai mic si mai usor decat un iPhone :).

O alta varianta era sa imi fac eu suportul, nu e prea complicat :).

#5
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,963
  • Înscris: 14.11.2004
Am cumparat rucsacul respectiv, se comprta bine, poti sa te duci la Decathlon sa il iei in spate si sa te duci pe o banda de alergat si sa faci un drive-test cu el, nu se supara nimeni.

Chiar azi dimineata am vazut o persoana care facea jogging si avea un suport pentru brat pentru iPhone, arata cam caraghios acel suport, dar era practic.

Touch-ul e cam mic pentru husa de iPhone, ramane solutia bricolatului, sau sa cauti pe la fabricantii mai mare de huse, husa dedicata sau asemanatoare pentru el, care sa indeplineasca cerintele tale.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate