Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

petitie

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
aGp

aGp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 08.06.2006
buna ziua in primul rand , ma adresez celor de aici de pe forum
cu 2 saptamani in urma de bucurie ca am aflat ca pot merge la cursul de ofiteri am hotarat sa petrec drept urmare m-am ales cu o amenda de 200 ron ptr muzica prea tare in lipsa prin posta.

saptamana trecuta fiind ziua mea si a mai multor prieteni am hotoarat sa ne strangem la mine si sa sarbatorim eu pe 21 aprilie , un prieten pe 18 aprilie , altul pe 19 aprilie ne luand in calcul si ziua fratelui meu de nastere care tot pe 19 aprilie este , asta se intampla mai exact pe data de 17 aprilie adica sambata .... in jurul orei 23:00 ma trezesc cu 4 jandarmi la usa ... care desigur s-au legitimat si m-au legitimat , cum au venit asa au plecat, defapt scuze au plecat razand de ce vecini pot avea, pentru ca nu aveam deloc muzica data tare fapt care l-au sezisat si ei, p[resupun ca daca era ceva dadeau cateva sute in plus ca amenda sau avertisment fapt care nu s-a intamplat.

ca astazi , adica 19 aprilie sa ma trezesc in usa cu o citatie de la politie precum sa ma prezint la sectia de politie ..... pe citatie desigur sunt in calitate de reclamat ... in cazul privind petitie.

va rog tare mult daca se poate sa imi raspundeti ca sincer o iau razna , tremur de cateva ore , fumat la activ vreo 2 pachete de tigari .... plus ca maine la 17:00 tre sa ma prezint la sectie... daca se poate tare mult un raspuns pana in ora 16:00 as fi foarte recunoscator si multumesc din suflet

#2
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Stai linistit ce crezi ca se poate intampla, sa faci puscarie ? :roflmao: Te cheama, schimba 2 vorbe cu tine, scrii o declaratie, platesti o amenda, daca este cazul, si gata ! ;)

#3
aGp

aGp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 08.06.2006
da am deja amenda data acum 1 saptamana , doamne iarta-ma iara amenda ?! da sa fie cel putin cu capul ... nemaipunand faptul ca martorul de la amenda de atunci  nu locuieste in bacau si este tocmai dintr-o comuna de undeva de la vreo 80 de kilometri distanta.am dreptul sa intreb cine a facut acea plangere sau reclamatie ?! mi se va raspunde oare la intrebare?!

Edited by aGp, 20 April 2010 - 08:17.


#4
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
În general poți afla cine te-a reclamat...
Dar care este îngrijorarea ta?
Că primești încă o amendă, sau că prin aceste metode îți da fi îngrădit dreptul de a candida la examenul de admitere la școala de ofițeri?

Edited by copjob2000, 23 April 2010 - 11:32.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate