Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfc scannow blocat la 99 la suta

hdd 2,5" sata 250GB unallocat...

Comparatie consum inverter vs non...

Hidrofor defect arunca apa inapoi...
 Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae
 Exista vreun dezavantaj la constr...

Senzori de miscare ce nu aprind l...

Problema martori semnalizare dire...

Senzori de miscare cu lampi ce se...
 Samsung soundbar

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...
 

holidaynights.co.uk

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
giovannimache

giovannimache

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.03.2010
buna dimineata!
as dori sa fac o rezervare pe site-ul holidaynights.co.uk la hotelul ephesia din kusadasi.
am observat ca in trecut au existat unele polemici cu privire la aceste site-uri, tot felul de zvonuri cum ca daca ai pasaport romanesc nu vei fi primit in hotel si asa mai departe asa ca va intreb si eu: este ok sa fac rezervarea de pe site-ul respectiv?
pe site nu am gasit nimic cum ca ar trebui sa fiu rezident uk sau ceva de genul acesta
multumesc anticipat userilor care isi vor gasi timp sa raspunda

#2
dyannedia

dyannedia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 30.01.2009
Buna!
Eu mi-am facut rezervare vara trecuta pe acest site, in Turgutreis, zona Bodrum. Locuiesc in Romania, deci am platit cu un card de salarii romanesc. Nu am avut absolut nici o problema. Cand am ajuns la hotel, doar s-au mirat ca nu suntem englezi, dar nu a existat nici un comentariu suplimentar. Eu am fost foarte incantata de site, fiindca preturile sunt incomparabil mai mici fata de cele oferite de agentiile din Romania. Si pentru aceasta vara cred ca vom face rezervari tot pe acest site, pentru Side, Antalya.
Vacanta placuta!

#3
giovannimache

giovannimache

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.03.2010

 dyannedia, on 23rd March 2010, 11:36, said:

Buna!
Eu mi-am facut rezervare vara trecuta pe acest site, in Turgutreis, zona Bodrum. Locuiesc in Romania, deci am platit cu un card de salarii romanesc. Nu am avut absolut nici o problema. Cand am ajuns la hotel, doar s-au mirat ca nu suntem englezi, dar nu a existat nici un comentariu suplimentar. Eu am fost foarte incantata de site, fiindca preturile sunt incomparabil mai mici fata de cele oferite de agentiile din Romania. Si pentru aceasta vara cred ca vom face rezervari tot pe acest site, pentru Side, Antalya.
Vacanta placuta!
multumesc pentru raspuns, deci in principiu nu ar trebui sa fie nicio problema.


am trimis un mail si catre site-ul respectiv dar deocamdata nimic.
oricum astept cu interes si alte pareri

#4
dyannedia

dyannedia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 30.01.2009
Si noi anul trecut am avut o nelamurire si am scris catre site, dar nu ne-au raspuns nici in ziua de azi. Pe partea asta nu sunt foarte promti. In schimb, fiindca au sesizat ca suntem din Romania, cu o zi inainte de a pleca in excursie, m-au sunat ca sa verifice daca intr-adevar eu am facut rezervarea si nu este vreo frauda facuta de altcineva cu cardul meu. Deci ii preocupa siguranta tranzactiilor si le si verifica. Ti-am spus, noi am fost mai mult decat multumiti. Si mie mi-a recomandat site-ul tot cineva de pe forum si am fost putin sceptica, dar fiindca nu facusem rezervare la un hotel scump, am zis ca daca pierdem, macar nu e vorba de o suma mare. M-am bucurat ca nu a fost cazul, bineinteles.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate