Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp
 Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 

putin ajutor....relatie la distanta

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
DarKWish1

DarKWish1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2010
ok....deci...am 17 ani, din start poate credetzi ca inca sunt "necopt la minte" cum s'ar zice:)) dar...am o relatie gen "eu aici, ea acolo" de 2 ani...de un an si 10 luni sa fiu mai exact...  treaba sta in felul urmator..aman2 suntem virgini si din cate vad, ea nu se prea grabeste sa isi inceapa viata sexuala, in schimb, eu fiind baiat, incepe sa ma...manance.. ca sa zic asa....am uitat sa mentionez ca ne vedem o data sau de 2 ori pe luna din cauza distantei....de sarbatori am adus'o la mine si am stat cu ea cateva zile, dormit cu ea totul frumos, in care m'am cam aprins.... mai multe fete ma ispitesc...ca sa zic asa...ceea ce complica situatia ptr ca imi vine mai greu sa ma abtzin....multi imi zic sa profit de tineretze, sa imi incep viata sexuala fara ea, etc..... chestia e ca eu pe ea o iubesc, si as vrea sa fie ea prima:-@ se zice ca fetele nu isi uita niciodata primul baiat...eo sunt deparere ca nici baietii nu isi uita prima fata..in fine...asta nu are prea mare importantza....am uitat sa mentionez ca o mai ard aiurea ocazional cu prietene..si nu stiu de ce dar...nu imi pare rau....adica..nu mi se pare ca am facut ceva gresit....nu stiu.....de asta va cer ajutorul....sunt confuz.....ai am mai uitat sa mentionez si ca ea are 16 ani....am vorbit cu ea de mai multe ori..si mi'a dat raspunsuri de genu " nu vreau sa fac asta ptr ca mi'e frica" sau ca "nici nu stiu cum se face", "vreau macar sa am 19 ani".. cam atat.... acm nu stiu.... mi'as incepe viata sexuala, cu o alta fata fara sa stie ea.....adica as putea....off...nuj:)) astept sfaturi:* multumesc;)

#2
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Live your life!

#3
softpedian

softpedian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,202
  • Înscris: 04.01.2010

View PostSpeedDemon, on 13th January 2010, 19:56, said:

Live your life!
Ce-mi plac astia ce sar cu capu-n fata si cu expresia asta.

In fond si la urma urmei indiferent de ce faci o sa mori si timpul petrecut o sa ti se para nesemnificativ. Practic viata e o tragedie din orice punct de vedere.
Sa traiesti o tragedie? N-ai alta alternativa, fa-o cum sti mai bine, sau mai rau.

Experimenteaza sentimente, senzatii. Dragostea, sexu' si...... abstinenta daca vrei. ( bine, ziceam fara partener ).
De sex oricum te plictisesti si de la o vreme nu se mai scoala pur si simplu.
De dragoste nu stiu.... Dar la prima-s sigur! :D

#4
DarKWish1

DarKWish1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2010
da...:)) si asta ar i un motiv pentru care ash vrea sa incep cat mai repede.....vorba aia...faci, nu faci, timpul "cocoshului" trece... ..oricum multumesc:)

Edited by DarKWish1, 13 January 2010 - 20:08.


#5
rapitorTM

rapitorTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 04.02.2003
da drumu' la animalul din tine :)
PS: ea cred ca de-abia asteapta s-o faca, dar vrea ca tu sa ai ceva s_experienta inainte.

#6
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008
Ce inseamna "o mai ard aiurea ocazional cu prietene"?
Nu de alta ... dar vreau sa fiu de ajutor si intai trebe sa inteleg.

#7
DarKWish1

DarKWish1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2010

View Postamonra_71, on 13th January 2010, 21:07, said:

Ce inseamna "o mai ard aiurea ocazional cu prietene"?
Nu de alta ... dar vreau sa fiu de ajutor si intai trebe sa inteleg.
adica... ma mai ling cu cate'o fata, ....chestii de'o seara...deexemplu ma duk la discoteca, cunosk o fata, dansez cu ea, ne luam in bratze, ne pupam, de punem mana prin diferite locuri:-@

View PostDarKWish1, on 13th January 2010, 19:43, said:

ok....deci...am 17 ani, din start poate credetzi ca inca sunt "necopt la minte" cum s'ar zice:)) dar...am o relatie gen "eu aici, ea acolo" de 2 ani...de un an si 10 luni sa fiu mai exact...  treaba sta in felul urmator..aman2 suntem virgini si din cate vad, ea nu se prea grabeste sa isi inceapa viata sexuala, in schimb, eu fiind baiat, incepe sa ma...manance.. ca sa zic asa....am uitat sa mentionez ca ne vedem o data sau de 2 ori pe luna din cauza distantei....de sarbatori am adus'o la mine si am stat cu ea cateva zile, dormit cu ea totul frumos, in care m'am cam aprins.... mai multe fete ma ispitesc...ca sa zic asa...ceea ce complica situatia ptr ca imi vine mai greu sa ma abtzin....multi imi zic sa profit de tineretze, sa imi incep viata sexuala fara ea, etc..... chestia e ca eu pe ea o iubesc, si as vrea sa fie ea prima:-@ se zice ca fetele nu isi uita niciodata primul baiat...eo sunt deparere ca nici baietii nu isi uita prima fata..in fine...asta nu are prea mare importantza....am uitat sa mentionez ca o mai ard aiurea ocazional cu prietene..si nu stiu de ce dar...nu imi pare rau....adica..nu mi se pare ca am facut ceva gresit....nu stiu.....de asta va cer ajutorul....sunt confuz.....ai am mai uitat sa mentionez si ca ea are 16 ani....am vorbit cu ea de mai multe ori..si mi'a dat raspunsuri de genu " nu vreau sa fac asta ptr ca mi'e frica" sau ca "nici nu stiu cum se face", "vreau macar sa am 19 ani".. cam atat.... acm nu stiu.... mi'as incepe viata sexuala, cu o alta fata fara sa stie ea.....adica as putea....off...nuj:)) astept sfaturi:* multumesc;)
am uitat sa mai zic ca la telefon vorbim cam 5/24 .... in fiecare zi (oferte nelimitate:-@

#8
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007
Ca om care a avut relație la distanță, chiar și în altă țară, îți zic că fără sex nu va fi nimic.

#9
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postspdude, on 13th January 2010, 22:40, said:

Ca om care a avut relație la distanță, chiar și în altă țară, îți zic că fără sex nu va fi nimic.
Eu zic ca oricum nu este nimic, daca ar tine la ea... ar lasa-o in pace.

Edited by Cr1spy, 13 January 2010 - 22:54.


#10
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008

View PostDarKWish1, on 13th January 2010, 20:20, said:

adica... ma mai ling cu cate'o fata, ....chestii de'o seara...deexemplu ma duk la discoteca, cunosk o fata, dansez cu ea, ne luam in bratze, ne pupam, de punem mana prin diferite locuri:-@
Nu pot sa te ajut. Imi pare tare rau. O sa te dumiresti singur pe parcurs.

#11
PrettyGirl

PrettyGirl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 19.02.2010
Nu cred ca o relatie la distanta ar merge si sincer in cazul tau nici nu se prea poate numi asa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate