Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...
 

Lista cumparaturi N95

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Razvan2k9

Razvan2k9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 01.01.2010
Ok ... am un N95 8GB si vreau sa cumpar cateva lucruri.

Dar datorita faptului ca n-am mai reconditionat telefoane pana acum (e primul second hand) ... vreau sa stiu unde si ce sa cumpar:
1. Fata telefon. Fata nu e uzata, mai degraba ecranul. Se poate schimba doar ecranul?
2. Butoanele.
3. Hands-free. Pe iPhone aveam castile din cutie. Aici ce sa caut? Am gasit niste hands-free-uri la 30 de RON compatibile ... sunt de buna calitate?
(nu sunt interesat pe bluetooth)
4. Baterie mai buna. Am vazut pe site-urile de licitatii baterii de capacitate crescuta. Din cate am cautat pe forumuri ... acestea ar putea strica telefonul.
Care e realitatea?

Cam atat.


Multumesc,
Razvan

#2
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
la 4 , realitatea nu e ca ar putea strica telefonul , ci  ca sunt chinezesti si dupa cateva cicluri de incarcare-descarcare , se duc dracu
3 - depinde . vrei casti de ascultat muzica ? daca da , poti lua atunci unele de la seria W de la SE (din cele cu dop) . se aud f bine !

la 1 si 2, ti-as propune sa nu intervii . La telefoanele cu design mai complicat (slide/clapa etc) ai sanse f mari sa ii strici ceva ! (senzorul care indica cand e culisat etc)

#3
Razvan2k9

Razvan2k9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 01.01.2010
@Campers

Multumesc pentru sfaturi.

Doresc handsfree doar pentru vorbit ... pentru muzica am un iPod.

Daca il duc intr-un service si platesc manopera, mai exista vreun risc de a se strica? Din ce am vazut pe YouTube ... pare destul de usor (pare).

#4
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
eu te sfatuiesc sa te duci si la un service de cartier.le dai 5 lei la baiteii aia si le monteaza.daca le strica macar ei il platesc si tu nu mai scoti bani din buzunar.o carcasa originala cu tot cu plasma ecranului te duce pe la vre-o 200 ron.castile la 50 de ron sunt bune pentru vorbit.de baterie nu stiu nimic :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate