Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...

Ungere mecanism usa metalica de a...

Probleme baterie monde 3
 Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror

Tarot (2024)
 Prescriere datorii parinti decedati

Utilizare credit cartela Vodafone

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR
 Multe fisiere apar ca protejate c...

Serie noua - Profetii biblice cu....

Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"
 

Update software pentru Huawei E156G

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
Tech_GPS

Tech_GPS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 06.05.2009
da, e aceeasi mufa, intr-un timp Orange aveau antenute de vinzare pentru E160 !

View PostH3llSouL, on 17th November 2010, 15:16, said:

stie careva unde s-ar gasi prin RO o antenuta de-asta externa pt Huawei E156g ?
la oringi stiu ca modemul e Huawei 160 ... s-ar potrivi mufele ? adica si 156 si 160 au tot CRC9 ?


#74
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,987
  • Înscris: 10.06.2008
Eu mi-am luat de pe ebay un modem de 7.2 Mbps... imi luasem inainte unul de 3.6 Mbps si l-am vandut....sincer sunt mult mai multumit decat cu cel pe USB care la mne ba merge ba nu merge. In principiu are semnal mai bun.
Pana la urma modemul Huawei de la RDS de 3.6 mi-a crapat si mi-au dat un Hwawei de 7.2 (nu stiu ce model e ca sta aruncat intr-un sertar)...il mai folosesc doar cand pica netul...si nici atunci ptr ca am simul infopt in laptop...asa ca daca imi trebuie net de regula deschid laptopul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate