Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?

Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...
 Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf

Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...
 Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED
 Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 

Index in InDesign

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
banutzu2003

banutzu2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 08.08.2006
Salut! Am terminat o carte de tehnoredactat, si ca orice lucru gata, trebuie „stricat“. Trebuie sa ii fac un index, insa nu ma prea prind cum sta treaba. Am butonat eu dar imi da cu virgula. Folosesc CS3 pentru PC, insa ma descurc si cu exemple date din Mac.

Multam

#2
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
uite niste pasi de urmat
http://www.ehow.com/...x-indesign.html

#3
banutzu2003

banutzu2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 08.08.2006

View Postdacuburebista, on 3rd November 2009, 14:16, said:

MUltmesc Dacule, dar nu este ce cautam, nu prea iti da a index, basca e si pe dos, te scarpini ca maimuta. mi-am batu capul destul timp ca sa nu pricep ce vrea sa spuna cu book templete index, e prea stufos pentru un index care se poate genera si mai simplu. voi reveni in cateva momente cu descrierea fenomenului. Pana atunci www.adobe.com/go/vid0220., sper sa nu fie linkul naso;l si sa primesc BAN

sa aveti o zo buna

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate