Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...

Ce se poate face intr-o balta de ...
 Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh
 Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...
 Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...
 

Recomandare - cabinet dermatologic - nevi

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
szerky

szerky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 10.07.2008
Salut,

M-am decis sa renunt la doi nevi de pe fata. Doresc sa obtin o lista cu cateva cabinete dermatologice care executa aceasta operatie. Singurele criterii pe care le am sunt ca respectivul cabinet sa fie din Bucuresti sau Craiova.

Mi-ar placea daca as putea obtine un raspuns de forma "Am fost la cabinet X, am platit X, executia a decurs fara incidente, dupa Y luni/saptamani (nu) se mai vede semnul. Am mai facut si test X sa vada daca e maligna. Costul final a fost Y"

De asemenea daca este necesar vreun act, prezenta unui tutore etc. Precizez ca am 17 ani.

O zi buna,

#2
maidaneza

maidaneza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.11.2009

View Postszerky, on 1st November 2009, 20:37, said:

Salut,

M-am decis sa renunt la doi nevi de pe fata. Doresc sa obtin o lista cu cateva cabinete dermatologice care executa aceasta operatie. Singurele criterii pe care le am sunt ca respectivul cabinet sa fie din Bucuresti sau Craiova.

Mi-ar placea daca as putea obtine un raspuns de forma "Am fost la cabinet X, am platit X, executia a decurs fara incidente, dupa Y luni/saptamani (nu) se mai vede semnul. Am mai facut si test X sa vada daca e maligna. Costul final a fost Y"

De asemenea daca este necesar vreun act, prezenta unui tutore etc. Precizez ca am 17 ani.

O zi buna,
cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la un chirurg estetician, nu dermatolog. Reconad Dr. Ina Isac Spitalul de Chirurgie Plastica si Reparatorie Grivita
http://www.acpr.go.r... Elena Isac.htm
sora mea s-a operat la ea de niste papilomi faciali.
tot ce pot sa-ti spun e atat, mare om-mare caracter!

#3
szerky

szerky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 10.07.2008
Merci pentru recomandare.

Site-ul respectivei lasa de dorit. Locatia se afla intr-un apartament.

Doresc ceva care sa-mi inspire incredere. Am muncit pentru banii astia, vreau sa fiu multumit de finalizare.

#4
maidaneza

maidaneza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.11.2009

View Postszerky, on 5th November 2009, 22:49, said:

Merci pentru recomandare.

Site-ul respectivei lasa de dorit. Locatia se afla intr-un apartament.

Doresc ceva care sa-mi inspire incredere. Am muncit pentru banii astia, vreau sa fiu multumit de finalizare.

Locatia la care te referi este casa ei, acolo locuieste ea, nu acolo opereaza  :D citeste mai cu atentie ....

#5
szerky

szerky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 10.07.2008
a mai fost cineva pe la Lasermed ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate