Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit

Problema sunet boxa noua
 Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8

Foloseste careva CFD-uri si sa ai...
 Un calculator ieftin ?!

macbook pro 16 VS AMD Laptop

Sistem ON-GRID fara curent din re...

rectin Romania - site uri fake
 Recomandare telefon

Achizitie SSD

Cum se vor numi romanii care vor ...

Recomandare videoproiector buget ...
 

GTA Vice City Unlimited Health Mod!

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
podarumarius95

podarumarius95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 11.07.2009
Problema este urmatoarea!!! Am ajuns la ultima faza a jocului... cea in care banii trebuie inmanati lu Sony!!! Problema este ca acolo va fi un jaf armat iar eu nu pot rezista! Pentru aceasta am nevoie de un mod care imi va da unlimited health!!! Stiu sigur ca exista asa ceva! Sau... macar spuneti-mi unde se afla acel fisier pentru a-l modifica eu!!! Fisierul cu viata!!!

#2
hotwhells

hotwhells

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 26.02.2009
foloseste parola "aspirine" (parca asa era)

#3
andylarkyn

andylarkyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 24.07.2008
Nu iti trebuie neaparat un mod de genu' asta.
Poti folosi parola de viata "Aspirine" sau(daca nu ai jucat cu parole pana acuma)poti cauta cionitele de viata prin casa.Incearca sa-ti iei arme bune si MULTA munitie,ca sa nu ramai fara.Armele poti sa le cauti prin oras,sa le cumperi,sau poti folosi parolele de arme:
- "Nuttertools";
- "Professionaltools";
- "Thugstools".
Prima parola cred ca e potrivita pentru ultima misiune.Scrii de multe ori parola,pana ai suficiente gloante.
Moduri de genu' asta nu prea sunt,iar alea care sunt,au multe bug-uri,sau poti folosi iricand un Trainer.Gasesti destule.
Dar incearca sa termini jocul macar odata fara cheat-uri.

Succes.

#4
podarumarius95

podarumarius95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 11.07.2009

 andylarkyn, on 17th October 2009, 20:12, said:

Nu iti trebuie neaparat un mod de genu' asta.
Poti folosi parola de viata "Aspirine" sau(daca nu ai jucat cu parole pana acuma)poti cauta cionitele de viata prin casa.Incearca sa-ti iei arme bune si MULTA munitie,ca sa nu ramai fara.Armele poti sa le cauti prin oras,sa le cumperi,sau poti folosi parolele de arme:
- "Nuttertools";
- "Professionaltools";
- "Thugstools".
Prima parola cred ca e potrivita pentru ultima misiune.Scrii de multe ori parola,pana ai suficiente gloante.
Moduri de genu' asta nu prea sunt,iar alea care sunt,au multe bug-uri,sau poti folosi iricand un Trainer.Gasesti destule.
Dar incearca sa termini jocul macar odata fara cheat-uri.

Succes.

Problema este ca am mers cu faza aia! Cu aspirine! Dar sunt prea multi!!! Nu pot sa-i omor pe toti!!! Vreau ceva care imi modifica jocul astfel incat sa nu mai mor deloc!!! Fara a mai introduce parola "aspirine"!!! Cine ma poate ajuta?

#5
Nightm4re

Nightm4re

    Dealux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 23.09.2009
Cauta un trainer pe google sau GTAPlace. Cred ca era asa ceva. Da oricum, nu cred ca este misiune asa de grea sa nu o poti trece.

#6
andylarkyn

andylarkyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 24.07.2008

 podarumarius95, on 17th October 2009, 20:38, said:

Problema este ca am mers cu faza aia! Cu aspirine! Dar sunt prea multi!!! Nu pot sa-i omor pe toti!!! Vreau ceva care imi modifica jocul astfel incat sa nu mai mor deloc!!! Fara a mai introduce parola "aspirine"!!! Cine ma poate ajuta?
Daca vrei sa treci misiunea,incearca sa stai langa seif,in birou si asteapta-i acolo.Dupa ce apare Lance,trebuie sa te duci dupa el pe acoperis si sa il omori,iar dupa aia,te intorci in birou.Nu dupa mult timp,trebuie s apara Sonny.Il omori si gata.:D
P.S. Vezi sa ai si scut inainte sa incepi misiunea.Incerca sa termini misiunile cu masina de politie si ambulanta ca sa ai scut si viata mai mare(parca 150).
Poti folosi parola de viata("Aspirine") si parola de scut("Preciousprotection") ca sa nu mai ai probleme.SI nu uita de arme.Si ca sa iti fie mai usor,apasa "ESC" si dupa aia scrie parolele,daca nu le poti scrie destul de rapid.

#7
podarumarius95

podarumarius95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 11.07.2009

 andylarkyn, on 18th October 2009, 12:27, said:

Daca vrei sa treci misiunea,incearca sa stai langa seif,in birou si asteapta-i acolo.Dupa ce apare Lance,trebuie sa te duci dupa el pe acoperis si sa il omori,iar dupa aia,te intorci in birou.Nu dupa mult timp,trebuie s apara Sonny.Il omori si gata.:D
P.S. Vezi sa ai si scut inainte sa incepi misiunea.Incerca sa termini misiunile cu masina de politie si ambulanta ca sa ai scut si viata mai mare(parca 150).
Poti folosi parola de viata("Aspirine") si parola de scut("Preciousprotection") ca sa nu mai ai probleme.SI nu uita de arme.Si ca sa iti fie mai usor,apasa "ESC" si dupa aia scrie parolele,daca nu le poti scrie destul de rapid.


mersi tuturor! oricum... parolele si ce mi-ati spus voi am facut!!! restul.... voi incerca... sa vad... poate merge

#8
vlad838

vlad838

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.07.2010
Podarumariu , nu cred ca este vreun mod asa . Cauta pe google parole pt joc si sigur vei gasi cu arme, viata etc.. (gta___ cheats) si gasesti sigur !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate