Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat
 Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...
 Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...
 [CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea
 

Recomandari sistem 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
daleh

daleh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 11.08.2007
In 2-3 cuvinte, vreau sa-mi achizitionez un sistem 5.1 pentru PC. Acum, avand un buget limitat (300 lei), am cautat pe net si am gasit urmatoarele. Acum, ce-mi recomandati din cele 4 propuse de mine? Desigur, va rog sa nu veniti cu afirmatii gen "ia-l frate p-ala ca are vecinu'/ca am auzit ca e bun/ca am citit pe net". Fiti subiectivi, si dati plusuri si minusuri, argumente pro si contra.

1. Logitech X-540
2. Genius SW-HF 5000
3. Genius SW-HF 5005
4. Creative T6100

...sau orice alt sistem de calitate pana in 300 lei, la o calitate cat mai mare pentru banii aia :)

#2
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
eu am acestsistem din 2005  si sunt foarte multumit de el :D am dat pe el 300ron ,astazi se gaseste si mai ieftin :first:

#3
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,901
  • Înscris: 08.12.2006
Cred că sistemele respective se pot asculta, măcar într-un magazin, deci ascultă-le și alege după cum consideri. Evident că într-un magazin nu vor suna la fel ca la tine acasă, însă poți face o comparație între ele.
Dacă e mai mult pentru jocuri, aș alege logitech-ul
Dacă e mai mult pentru muzică, aș alege geniusul 5000. Dacă e mai mult pentru muzică dar se vrea gălăgie, logitech-ul :)

#4
makanake_17

makanake_17

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 12.11.2008

View Postdaleh, on 29th June 2009, 23:49, said:

In 2-3 cuvinte, vreau sa-mi achizitionez un sistem 5.1 pentru PC. Acum, avand un buget limitat (300 lei), am cautat pe net si am gasit urmatoarele. Acum, ce-mi recomandati din cele 4 propuse de mine? Desigur, va rog sa nu veniti cu afirmatii gen "ia-l frate p-ala ca are vecinu'/ca am auzit ca e bun/ca am citit pe net". Fiti subiectivi, si dati plusuri si minusuri, argumente pro si contra.

1. Logitech X-540
2. Genius SW-HF 5000
3. Genius SW-HF 5005
4. Creative T6100

...sau orice alt sistem de calitate pana in 300 lei, la o calitate cat mai mare pentru banii aia :)
genius 5000. Il detin si iti spun sincer...nu te va dezamagi :D

#5
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,052
  • Înscris: 08.08.2002
La Genius fiabilitatea lasa de dorit. Din cele 4 iti recomand X540.

#6
BoYd

BoYd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 30.04.2008
x-530 cum spunea tonny77 sau x-540 posesor al unuia de care sunt foarte multumit

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate