Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...
 Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare
 EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...
 Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...

Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...
 

Modalitati de conectare la internet

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
BoykaFCD

BoykaFCD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 22.06.2009
Am o conexiune la Pc de la RDS pe care o folosesc eu si tatal meu ( la 2 Pc-uri diferite), dar logic ca atunci cand el este la calculator si are de lucru eu nu ma pot conecta la internet. In felul acesta nu prea mai am timp aproape deloc sa stau pe net asa ca va rog sa ma ajutati. Trebuie sa mentionez ca inafara de conexiune modem pe vremuri si PPoE de la RDS nu am folosit asa ca nu ma pricep.
Cum ma conectez cu un router, ai nevoie de un ISP sau e moca prin intermediul undelor radio. (asa am auzit de la unii).
Va rog sa ma ajutati si cu alte modalitati de conectare la internet daca se poate. Si daca sa poate sa stiu daca te poti conecta moca ca e criza financiara.
Multumesc anticipat.

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,294
  • Înscris: 05.01.2006
Foloseste calculatorul tatalui tau pentru a-ti da net si tie. Vezi in semnatura mea doua linkuri catre ICS.
Pentru nelamuriri posteaza intr-unul dintre cele doua topicuri.

Bafta!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate