Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 

Am pierdut mailul de confirmare

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
xyz30

xyz30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 27.04.2009
Dupa cum am scris in titlu,am sters calculatorul dintr-o greseala si am pierdut mailul de confirmare de pe Booking.com iar acum nu mai pot sa fac anularea la acel hotel pt ca m-am hotarit la altul.Stie cineva cum as putea sa recuperez acel email?  La Customer service de pe site-ul Bookung  raspunde c-am greu la telefon.si la mailuri nici atit.Multumesc

#2
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
După cum am scris în titlu, am șters calculatorul dintr-o greșeală și am pierdut mailul de confirmare de pe Booking.com iar acum nu mai pot ă fac anularea la acel hotel pentru că m-am hotărât la altul. Știe cineva cum asâș putea să recuperez acel email? La Customer service de pe site-ul Bookung  răspunde cam greu la telefon și la mailuri nici atât. Mulțumesc!





Nu este nici o problemă.
Oricum ești somat să plătești într-un termen de... pentru că, în caz contrar pierzi rezervarea!

#3
adb9000

adb9000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 29.07.2008

View Postcopjob2000, on 26th May 2009, 10:13, said:

După cum am scris în titlu, am șters calculatorul dintr-o greșeală și am pierdut mailul de confirmare de pe Booking.com iar acum nu mai pot ă fac anularea la acel hotel pentru că m-am hotărât la altul. Știe cineva cum asâș putea să recuperez acel email? La Customer service de pe site-ul Bookung  răspunde cam greu la telefon și la mailuri nici atât. Mulțumesc!





Nu este nici o problemă.
Oricum ești somat să plătești într-un termen de... pentru că, în caz contrar pierzi rezervarea!

S-ar putea sa fie o problema!
Incearca sa contactezi hotelul la care ai rezervat(il cauti pe internet).Daca ai dat cartea de credit ca si garantie s-ar putea sa sa te trezesti ca iti blocheaza banii pentru prima noapte.Eu am garantat cu cartrtea mea de credit pentru niste "prieteni" care nu s-au prezentat la hotel si am platit! Nu toata rezervarea , doar prima noapte (44,40 euro) pe care i-am recuperat (aproape toti) in rate din ianuarie si pana acum.
Eu zic ca merita sa pierzi o noapte pe net da sa rezolvi problema, ca dupa aia plangi degeaba.Eu am facut vreo 10 rezervari la celasi hotel (nu numai pentru mine nu te speria) in ultimii ani si nu am reusit sa-i conving .Banii luati - luati raman ...

Edited by adb9000, 26 June 2009 - 19:02.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate