Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
http://news.softpedi...ll-110699.shtml

[ http://news.softpedia.com/images/news2/S-T-A-L-K-E-R-Call-of-Pripyat-Coming-This-Fall-2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Valerys

Valerys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 12.06.2007
"The third game in the series that was very well received by gamers is said to take place shortly after the end of S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl."

Cat de ipocriti sa-si preaslaveasca aceasta serie care pe foarte multi i-a dezamagit. Sper sa nu continue cu acelasi entuziasm si sa realizeze ca jocul e foarte buguit, ca AI-ul este buguit, ca grafica este buguita, ca intreg jocul e buguit si sa-l amane pana o sa iasa cum trebuie, nu "prebeta"-urile de clear sky si shadow of cernobyl devenite jucabile dupa 5 patchuri.

#3
barricade

barricade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 06.12.2008
Hmmm... Sa speram ca va fi la fel de bun ca si celelalte. Le-am jucat pe amandoua si mi s-au parut destul de reusite. Cat despre "bugurile" de care zicea Valerys, cel putin la mine,  au fost inexistente.

#4
netineti

netineti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.06.2009
e foarte tare jocul.   la inceput am avut cateva indoieli in ce priveste grafica,  dar mi-a trecut repede printre mutanti si zombi.  e diferit Clear sky si shadow of c. care-s aproape la fel. Structura e cam aceeasi, dar are un aer proaspat si atmosfera e diferita. deocamdata nu am dat de nici un bug.   joc un addon si, sper sa nu dau de unul ca ar fi  foarte nasol.

#5
barricade

barricade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 06.12.2008
Nu vroiam sa fac topic nou si din aceasta cauza postez aici.
Jocul a aparut, l-am cumparat, l-am instalat si mi se pare destul de bun, la fel ca si celelalte care mi-au placut la nebunie. L-a mai incercat cineva sa isi dea cu parerea? :)
O sa postez dupa un pui de somn niste SS-uri si o sa mai comentez un pic asupra lui. :D

Quote

e foarte tare jocul. la inceput am avut cateva indoieli in ce priveste grafica, dar mi-a trecut repede printre mutanti si zombi. e diferit Clear sky si shadow of c. care-s aproape la fel. Structura e cam aceeasi, dar are un aer proaspat si atmosfera e diferita. deocamdata nu am dat de nici un bug. joc un addon si, sper sa nu dau de unul ca ar fi foarte nasol.
Jocul abea a aparut pe 2 Februarie in Europa si tu l-ai jucat in Octombrie 2009?  :huh:

Edited by barricade, 13 February 2010 - 04:18.


#6
barricade

barricade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 06.12.2008
Niste SS-uri, cum am promis. :)
Attached File  ss_barricade_02_13_10_12_44_13__zaton_.jpg   283.31K   55 downloadsAttached File  ss_barricade_02_13_10_12_45_28__zaton_.jpg   303.01K   32 downloads_.jpg]
Attached File  ss_barricade_02_13_10_12_46_43__zaton_.jpg   301.17K   37 downloadsAttached File  ss_barricade_02_13_10_12_47_29__zaton_.jpg   292.2K   38 downloads_.jpg]
Attached File  ss_barricade_02_13_10_12_53_18__zaton_.jpg   378.51K   54 downloads

#7
andy2og

andy2og

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.03.2007
Un joc bun nu se bazeaza totdeauna pe grafica.

#8
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008

View Postandrocks, on 13th February 2010, 20:15, said:

ce grafica de 2004 are.
la gameplay nu spun nimic , ca nu l-am jucat,dar grafica e foarte nasoala. :console:
Sa-ti dai cu parerea despre un joc atunci cand il joci, l-ai jucat.
De unde stii tu ca are grafica nasoala? ai auzit in autobuz?

#9
LucYan03

LucYan03

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 02.05.2008
parerea mea este ca este cam plictisitor ..... nu prea ai parte de actiune.....a fost mai placut clear sky a avut mai multa actiune si a fost mai lung parca.

#10
danut21

danut21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 30.12.2007
Tocmai am terminat jocul.
Jocul e desul de lung daca faci toate misiunile secundare cum am facut eu. Iei misiune de la oameni de acolo si le faci pe toate ca sunt frumoase (ca in Far cry 2)
Atmosfera este captivanta mai buna ca in Clear sky cu suspans totusi nu la fel ca Shadow of ...

Recomand pentru fanii seriei

#11
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
intrebare pt cei care l-au terminat.
ce fac dupa ce gasesc arma aia de la monolith? singura misiune activa ar fi sa gasesc pe cineva care stie sa o repare dar unde

#12
danut21

danut21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 30.12.2007

View Postcosty_ytsoc, on 23rd March 2010, 22:08, said:

intrebare pt cei care l-au terminat.
ce fac dupa ce gasesc arma aia de la monolith? singura misiune activa ar fi sa gasesc pe cineva care stie sa o repare dar unde

te duci la betiv sa ti'o repare

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate