Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..

Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.
 Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 

Ajutor...Cum sa o cuceresc?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
alilbitDS

alilbitDS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.04.2009
Salut. Am 10 ani si sunt din Calarasi. M-am indragostit de o fata de 13 ani, care isi are tatal in America si va face facultatea in America. Ea nu ma place, ci doar sunt prieten bun cu ea, dar eu tot o iubesc si nu mi-o pot scoate din cap...Are parul blond, ochi verzi si ii place de un urat numit Dylan Sprouse:-j Urat, OMG...Este zodia fecioara si as avea nevoie de putin ajutor...http://pantaloni-cu-buline.hi5.com/ este hi5-ul ei... :rolleyes:

#2
ana_maria_2_you

ana_maria_2_you

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.07.2008

View PostalilbitDS, on Apr 19 2009, 16:56, said:

Salut. Am 10 ani si sunt din Calarasi. M-am indragostit de o fata de 13 ani, care isi are tatal in America si va face facultatea in America. Ea nu ma place, ci doar sunt prieten bun cu ea, dar eu tot o iubesc si nu mi-o pot scoate din cap...Are parul blond, ochi verzi si ii place de un urat numit Dylan Sprouse:-j Urat, OMG...Este zodia fecioara si as avea nevoie de putin ajutor...http://pantaloni-cu-buline.hi5.com/ este hi5-ul ei... :rolleyes:
da-mi voie sa rad...sper ca nu ai de gand sa spui ca te vei insura cu ea...ai 10 ani...vezi-ti d scoala si de jucat mingea in spatele blocului ca ai sa ai timp de fete, poate chiar ai sa te si saturi de ele...da mai incolo

#3
alilbitDS

alilbitDS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.04.2009

View Postana_maria_2_you, on Apr 19 2009, 18:59, said:

da-mi voie sa rad...sper ca nu ai de gand sa spui ca te vei insura cu ea...ai 10 ani...vezi-ti d scoala si de jucat mingea in spatele blocului ca ai sa ai timp de fete, poate chiar ai sa te si saturi de ele...da mai incolo

daca nu iti convine nu comenta si lasa-ma in pace...eu am cerut ajutor mhey...

#4
alilbitDS

alilbitDS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.04.2009
sa stearga cineva topicul plz ca m-am certat cu fraiera aia...:))

#5
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,247
  • Înscris: 24.05.2006

View PostalilbitDS, on Apr 19 2009, 16:56, said:

Salut. Am 10 ani si sunt din Calarasi. M-am indragostit de o fata de 13 ani, care isi are tatal in America si va face facultatea in America. Ea nu ma place, ci doar sunt prieten bun cu ea, dar eu tot o iubesc si nu mi-o pot scoate din cap...Are parul blond, ochi verzi si ii place de un urat numit Dylan Sprouse:-j Urat, OMG...Este zodia fecioara si as avea nevoie de putin ajutor...http://pantaloni-cu-buline.hi5.com/ este hi5-ul ei... :rolleyes:


cumpara-i un Ferrari si o vila cu piscina.

#6
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
În primul rând e limita de vârstă de 16 ani (cred că se aplică regula de pe SL) pe aceste topic-uri.
În al doilea rând, concetrează-te pe treburile tale la 10 ani, lasă femeile, lasă hi5-ul.
În al treilea rând, acest topic o să fie șters de îndată ce un moderator o să-l vadă. Nu că vrei tu. Aceeași soartă ar fi avut-o oricum.

Edited by Al1, 19 April 2009 - 20:50.


#7
Whip_cream_Simona

Whip_cream_Simona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 17.04.2009
Permite-mi sa rad cu fundul =)))))) deci daca la 10 ani vrei sa cuceresti fete...:)) nu stiu ce sa zic...e cam aiurea esti copil :))) as zice sa te limitezi la jucarii :))) esti prea mic sa ai o relatie cu o fata ;) :lol:

#8
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
Măi, ce este aici? Atacul clonelor?

#9
Akomar

Akomar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 09.09.2008

View PostalilbitDS, on Apr 19 2009, 15:56, said:

Salut. Am 10 ani si sunt din Calarasi. M-am indragostit de o fata de 13 ani, care isi are tatal in America si va face facultatea in America. Ea nu ma place, ci doar sunt prieten bun cu ea, dar eu tot o iubesc si nu mi-o pot scoate din cap...Are parul blond, ochi verzi si ii place de un urat numit Dylan Sprouse:-j Urat, OMG...Este zodia fecioara si as avea nevoie de putin ajutor...http://pantaloni-cu-buline.hi5.com/ este hi5-ul ei... :rolleyes:

OK, gata i-am tras-o...urmatoarea...mai lasa un numar ceva..

#10
alilbitDS

alilbitDS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.04.2009

View PostWhip_cream_Simona, on Apr 19 2009, 22:01, said:

Permite-mi sa rad cu fundul =)))))) deci daca la 10 ani vrei sa cuceresti fete...:)) nu stiu ce sa zic...e cam aiurea esti copil :))) as zice sa te limitezi la jucarii :))) esti prea mic sa ai o relatie cu o fata ;) :lol:
permite-mi sa te injur.....nu mai am jucarii si tu daca vrei ma ajuti bine, daca nu nu...nu mai posta comentarii pe topicul asta dacxa nu iti place... :P

#11
Whip_cream_Simona

Whip_cream_Simona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 17.04.2009

View PostalilbitDS, on Apr 20 2009, 14:58, said:

permite-mi sa te injur.....nu mai am jucarii si tu daca vrei ma ajuti bine, daca nu nu...nu mai posta comentarii pe topicul asta dacxa nu iti place... :P


Mai tanc mic si obraznic ;) cand eram de varsta ta jucam lapte gros  in curtea scolii.Pune dracu' mana pe carte si lasa fetele si Internetul. O sa devii un obsedat frustrat daca mai continui asa. Parintii tai stiu pentru ce folosesti tu Internetul? In fine...atat iti pot spune ;) esti prea mic pentru o iubita si mai usor cu injuratul ca nu esti pe camp. ;) Eu nu-ti permit , injura-ti kinderii de clasa, nu pe mine ca daca ma strofocam putin iti eram mama. Eu la cei 10 ani ai tai eram cu capu' in carte si tu iti permiti sa ma injuri? Halal educatie ;)

Edited by Whip_cream_Simona, 20 April 2009 - 15:03.


#12
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostalilbitDS, on Apr 19 2009, 17:56, said:

Salut. Am 10 ani si sunt din Calarasi. M-am indragostit de o fata de 13 ani, care isi are tatal in America si va face facultatea in America. Ea nu ma place, ci doar sunt prieten bun cu ea, dar eu tot o iubesc si nu mi-o pot scoate din cap...Are parul blond, ochi verzi si ii place de un urat numit Dylan Sprouse:-j Urat, OMG...Este zodia fecioara si as avea nevoie de putin ajutor...http://pantaloni-cu-buline.hi5.com/ este hi5-ul ei... :rolleyes:
Acolo scrie ca Alexandra are 15 ani! Tu n-ai invatat ca niciun copil nu trebuie sa minta?  -_-  
Inchid topicul!


EDIT: @alilbitDS:In loc sa te gandesti la nu stiu ce tipa, mai bine invata si tu sa scrii normal, nu ca pe mess!!!

Edited by Jaqueline, 20 April 2009 - 15:26.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate