Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 Ventilatorul centralei nu se opre...

Obtinere numar DUNS pentru Google...

Cum se numeste sarma folosita la ...

La multi ani @corinadaniela!
 

Firmware UPDATE for Nikon D40/D40x

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tudistef

tudistef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.08.2008
Pentru posesorii de Nikon D40/D40x a aparut in sfarsit un UPDATE la Firmware, deocamdata nu am vazut nici o diferenta sper sa gasesc una in curand. Atasez mai jos adresa unde se afla acest UPDATE:
http://www.dpreview....40xfirmware.asp
Sper sa va fie de folos chiar daca eu nu vad nici o diferenta deocamdata(de o ora l-am instalat).

#2
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,662
  • Înscris: 07.10.2005
Pai ce diferenta ai vrea sa vezi intr-o ora,e vorba doar de o mica imbunatatire la performanta acumulatorului.

#3
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
Daca ai fi citit descrierea ai fi vazut ca afecteaza numai anumiti posesori de D40/D40x care au acumulatori En-EL9a.

#4
tudistef

tudistef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.08.2008
chiar trbuie sa ma desfintati pentru ca nu am citit tot ce scria, poate ca unora le este de folos de unde poti tu sa stii poate ca nu au de gand sa dea 100lei pentru un acumulator si la ei sa simte cand fac poze si 10 in plus sau in minus....eu am vrut sa fiu de ajutor nu sa imi sara lumea in cap ca nu e bun de nimica UPDAT-UL sau ca nu am citit ca este numai pentru posesorii de acumulatori En-EL9a....
eu consider ca poate fi sters topic-ul daca asa este luat ca find nefolositor pentru unii...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate