Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche
 RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez
 Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online
 AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...
 

Lineage II problem

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mike_me_mike

mike_me_mike

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.11.2007
Sal! Am o problema cu L2. Patesc asta pe toate serverele. Dupa ce pun Account si Pass dau login si zice "password incorrect". Am patch , hosts file , cont facut pe site si nu merge. In schimb am cativa prieteni carora le merge cu acelasi host si patch. Chiar si contul meu le merge. Nu e vorba doar de un server anume, ci de toate serverele de l2. Stie careva care ar putea fi problema pls ? Multumesc.
(am incercat sa reinstalez Lineage, chiar si Windows si am aceeasi problema. Am schimbat chiar si antivirus-ul)

Edited by mike_me_mike, 11 April 2009 - 11:10.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate