Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Camping Franta - Chamonix
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!

Recomanadare viniluri
 Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!
 

In fesa presei

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Toată presa se dă cu capul de colțul mesei ca să ne facă părtași la revoluția din Moldova. Nu că am fi, dar chiar nu ne convine. Hu ghivz ă fachin șît ăbaut Muoldeiviea? Noi! Revoluționarii de la Temeșvar. Ai, să mori tu!
Dar cu podul de leskove ce facem? Sî-i futî cânii, zice Noti. Acu' s-a trezit și la ei revoluția!...
Curent moca, ok, prostituate de tir, ok, gorbunovi și gribencovi, ok. Țigări de ucraina, ok... Băăă!, dar o vodcă rusească în 20 de ani de ce n-ați exportat la noi? Că cică suntem frați de aceeași mamă care a stat la pod...

Numai un popor prost poate să facă revoluție în Somalia sau în Maldive, când toată planeta s-a mutat deja pe lună!

Mi-l și imaginez pe Vanghelie trecând Prutul cu un pluton de ciori focoase și strigând: Hauleu, Muoldova mia, dă să-ți iau gramaticaaa! Gramatica șî ițarii, că mă doare Ferentarii!

Edited by RevengeOfTheShit, 11 April 2009 - 06:53.


#2
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Ariciu' stia ca de la Editoriale-l dau afara, si a venit sa ceara azil aici? Sau de ce e off-area?

#3
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Sau pe Eba, proaspătă euro 5, cu viutonu atârnat de buze inaugurând un bambu din raionul dubăsari.

Bă, sunteți proști, ăștia din Moldova, da' proști rău, dacă vă imaginați că cineva din românica dă 2 bani vechi pe revoluția voastră de căcat! Fiindcă la voi unde-i leu', acolo-i iaca-șa și caghebeu'!

Ați declarat de atâtea ori că nu sunteți români, că sunteți moldoveni! No, piară moldoveeeniii!

Ariciu știa el ce știa, dar nu putea sta în fâșia Gaza...

Ca să nu mai spun că pe aria lu moso chiar fac ce vreau, mi laichi hir! Ti oftiși?

Dacă am termite pe topicul unde n-ai dat cu mopu' nu e vina mea!

#4
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Aicea audientele-s mai scazute, da' suntem mai primitori.

#5
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Toți cretinii care stau la umbra psihiatrului au drept de postare pe topicul meu, io-s mai nebun, fac altul!

Mă doare-n ppullă de audiențe, io am o misiune, băăă!

Trăiască, trăiască, trăiască, să trăiască, Moldova, Ardealul, și Țara Leneșească!

#6
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Iar ai baut?

#7
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Mi-a zis un nene deștept, și a avut dreptate: Puterea e mai rea decât beția.
Io-s bețiv, nu parșiv.

Să revenim la topic, adică reVista, că mie-mi place încă XP-ul.

Știu un banc grozav care se aplică la situația din Moldova, dar e greu de redat în scris. Cine are nr. meu de mobil, i-l spun.

Edited by RevengeOfTheShit, 11 April 2009 - 07:08.


#8
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,374
  • Înscris: 14.06.2006

 RevengeOfTheShit, on Apr 11 2009, 07:52, said:

Toți cretinii care stau la umbra psihiatrului au drept de postare pe topicul meu, io-s mai nebun, fac altul!

Mă doare-n ppullă de audiențe, io am o misiune, băăă!

Trăiască, trăiască, trăiască, să trăiască, Moldova, Ardealul, și Țara Leneșească!
Sunt șocat!

Cui dracu-i pasa ca au bagat aia vize pentru Moldova?

#9
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Și tot on topic: dacă moldovenii sunt români, să vedem cu ce gaz se vor încălzi de la armata a 14-a, hahahahaha!

 December, on Apr 11 2009, 07:58, said:

Sunt șocat!

Cui dracu-i pasa ca au bagat aia vize pentru Moldova?
Poate moderatorilor...
Lache, fă o creație, cum te duce pe tine mintea, dar fă-o repede, că poate mai ai și altă ocupație și noi ți-o reținem!

Au, fac, perla moldovei a băgat în seamă curu ardealului! Să mori de râs!

Ca să fie clar, ori mă lăsați să fac remiza presei, ori închideți topicul, dar nu mai lăsați copiii să se joace cu puța în nisip și aicea!

#10
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,374
  • Înscris: 14.06.2006

 RevengeOfTheShit, on Apr 11 2009, 08:07, said:

Ca să fie clar, ori mă lăsați să fac remiza presei, ori închideți topicul, dar nu mai lăsați copiii să se joace cu puța în nisip și aicea!
Simpatic!
Da-i drumul!

#11
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Așaaa, deci ce facem, frați români, că ne-au cotropit revoluționarii moldoveni pământurile sovietice, ne-au dat afară ambasadorii?! O, da, o să murim de grijă în primele 5 minute de la declararea independenței guberniei Prostituțskaya!
În viața mea am văzut mulți proști, dar mai proști ca românii din presă, nu!

În timp ce românii evacuați de țiganii amprentați din Italia se întorc la reconstruirea Romei, i-a bătut dumniezău de paștile mamii lor și i-a cutremurat puțin, sorry, papa, pe noi, societatea civilă și presa, sătui de naomi și nichita, ne ffutte mai nou grija de frații noștri de sub Prut, de sub nivelul Mării Moarte, și în general de orice pirat somalez care acostează cu un kalashnikow pe lângă o fecioară română.

Toți idioții dau pe frigon împrumutul de 20 de miliarde, de parcă de mâine le mărește creditul pe răboj patronul de minimarket din cartier.

Dragi dobitoci pedeștri, acel împrumut este pentru consolidarea băncilor străine care au sucursale p-aci, prin bătătura noastră, nu pentru credite de consum acordate dependenților de bere la PET!

Edited by RevengeOfTheShit, 11 April 2009 - 07:20.


#12
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,374
  • Înscris: 14.06.2006

 RevengeOfTheShit, on Apr 11 2009, 08:19, said:

[...frigon...]
Zî oleacî, ce-i acela?

#13
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Continuăm cu repriza...

S-a întrebat oare cineva, din prostie, așa ca mine, care am fost în 1991 în Chișinău, de ce sunt moldovenii din Moldavia atât de proști? Nu!
Le-am dat asistență umanitară, eu însumi am condus un convoi cu 4 tir-uri din Germania cu alimente și electrocasnice atunci. Mulțumire? Pe toate posturile de radio din Chișinău se văicăreau popii că au venit imperialiștii să le ia copiii! Atunci nu erau atei și comuniști?

Sate întregi din jurul Chișinăului mureau de foame și de unemployment... Atâtea ciori n-am văzut în viața mea pe cap de locuitor. De ce n-au făcut atunci revoluție?!!!

Vă spune cretinulforumurilor:

Pentru că aveau 3 ore pe zi apă caldă și gaze! Și ghici de unde venea buleftrica și gazele?...

Vreți gaze și curent electric? Să-mi suggețți pulla! Aveam și noi, și v-am dat, fraierilor, moca, dar voi, gunoaielor, ați preferat să fiți moldoveni sovietici!

Să vă bată dumnezeul lui Stalin, căcăturilor! Nu sunteți români, deci mă doare la 11 metri în fața ppulii de ce se alege de voi!!!

Bine că nu v-am cunoscut pe toți, ci doar pe cei întorși atunci, în 1991, de la cercul polar, din gulag, oameni, nu căcați, ca voi!

Închei cu un ultim omagiu adus marelui și mărețului și incomparabilului CYULZ: fraiere, știu că tu ai făcut din mine [prostu/prostanuplanetei] și îți mullțumesc. Ghici cine te-a pârât la partid?!...

Când o să te simți în stare, dă-mi un SMS, poate îți dau și eu un bip!
------------------
Pentru cei care nu pricep din prima,

Acest gunoi interstelar a avut nesimțirea să-mi facă pe forum un script de ciumec, așa încât oricine, inclusiv eu, ar fi postat [cretinulforumurilor], să iasă [prostuplanetei sau prostanuplanetei] pe live. Ulterior, a renunțat, oare de ce?...
E inutil să amintesc că am resursele necesare ca să dau de urma acestui miroșcoi... Dar eu chiar sunt creștin, adică nu cred în Hristos, ci în Cristosul mamii lui...
Probabil că un H2H e peste puterile lui, ca să nu mai spun că dacă ai bâtă, te crezi bâtlan...
--------------------------
A, am uitat (porc cum sunt) să mai mulțumesc cuiva, anonim, care mi-a scos ban-ul pe clasă de IP.
Mulțumesc.
------------------------
Eu închei, dar nu de tot, că așa sunt eu, cu o întrebare pentru cei cuvioși și duși pe la besearici:
Cine e mai prost, cine scrie p-aicea sau cine crede că Paștele cade întotdeauna într-o duminică?

Poate nu știți, dar prima zi cu lună plină a fost acum 2 zile, și s-a văzut, dobitocilor, pe cer, nu la televizor, nici la SFDUHOrtodoxtvTV.
-----------------

Apropo de cutremurul iminent din țara asta zdruncinată, voi, ăștia, mai deștepți, de ce mai ieșiți din buncăre? Ca să socializați cu proștii?...
Vă e cam frică la toți, deși nu înțeleg de ce. Voi n-aveți ce pierde.

Poți să faci ce vrei cu tine.

Dar nu cu mine.

Edited by LoveDemon, 11 April 2009 - 14:57.


#14
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Acuma, că tot ne lipsea viața satului din grila de programe, la tv e viața paștelui mielului, cu tot tacâmul, popi, credincioși, esplicații că de ce la unii cristos are chef să învie azi, de ce la alții numai peste o săptămână...

Paștele mă-sii de viață, că nici de ziua lu cristos nu ne e clar când a murit. Dacă eram șef la OPC, îi dădeam amendă, că nu respectă eticheta cu data expirării produsului. Bă, toată lumea știe când te-ai născut, de ce morții mă-tii mori și învii de două ori pe an?!

Porcii taie mieii.

--------------

Proștii din Moldavia au priceput oare că revoluția se face de crăciun?

#15
tudorel666

tudorel666

    Mama tuturor Dumnezeilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,378
  • Înscris: 07.02.2007

 RevengeOfTheShit, on Apr 12 2009, 09:06, said:

Acuma, că tot ne lipsea viața satului din grila de programe, la tv e viața paștelui mielului, cu tot tacâmul, popi, credincioși, esplicații că de ce la unii cristos are chef să învie azi, de ce la alții numai peste o săptămână...

Paștele mă-sii de viață, că nici de ziua lu cristos nu ne e clar când a murit. Dacă eram șef la OPC, îi dădeam amendă, că nu respectă eticheta cu data expirării produsului. Bă, toată lumea știe când te-ai născut, de ce morții mă-tii mori și învii de două ori pe an?!

Porcii taie mieii.

--------------

Proștii din Moldavia au priceput oare că revoluția se face de crăciun?

Bei, ei o fac de Pasti, sa-si taie toti mielul si sa-l dea aluia de le naseste. Vrei sa le fii tu nas? Nu?! Atunsea nu prisep de se te mai straduiesti!

Edited by tudorel666, 12 April 2009 - 12:54.


#16
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
A mai vrut unul să-i dea altuia un miel cu o nară... și acuma moare lumea de grija lui, chit că omul își face prieteni noi prin celula lui. Meravigliosa creatura mai e și porcul ăsta... Când pute a viu toată lumea îi zice porc, când pute a mort toată lumea învie în jurul drobului lui.

Dedicație de la urâta aia de jana pentru toți porcii care învie ca miei:


Ti piace il coplo di cannone nei film che vedi alla rv?
Prendi la mira in mezzo al cuore dal sottomarino blu.
Ti piace far I'americana
hai due fucili nei blue-jeans

dirigi con la cerbottana fai morire meglio tu.
Scende dalle minigonne I'uniforme dei marines

senti cantano le donne sei irresistibile.

Ti place il fuoco in mezzo al mare
tu mi sorprendi vado giu.
Ti infili i guanti del poters fai morire in fretta tu.
Scende dalle minigonne l'uniforme dei marines

senti cantano le donne sei l'irresistibile.

Bionda con quale bomba
bionda ci colpirai?
Bionda che sei ona bomba
bionda che 'specie' sei?

Ti piace il corpo militare confi le stelle su e giu

sei tutta da disinnescare fai moirire beggio tu.
Non perdi mai il tuo sangue freddo
programmi la tua strategia

glun con l'arma del rossetto
non serai mai amica mia.
Scende dalle mimigonne I'uniforme dei marines.
Senti cantano le donne sei l'irresistibile.

Bionda con quale bomba
bionda ci colpirai? . . .

Bionda con quale bomba
bionda ci colpirai? . . .
Bionda di quale guerra
bomba per quale amore

Bionda che sei una stronza
bionda che 'specie' sei?
bionda che 'specie' sei?

#17
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Așaaa, s-a terminat și cu revoluția din moldovaaa... S-o răstit de 2 ori băsescu la ei și ei n-au avut curent electric la ora aia ca să-i vadă sprâncenele încordate sub chelie. Sunt sigur că generalul maior voronin s-o chișat pi iel di tiama diplomației române.

Avem alte probleme la ordinea zilei. De exemplu, news flash, niște mecena, mercenari de fotbaliatori și arbitri, desigur, absolut dezinteresați, este acuzați de dare/luare/distribuire/spălare și prespălare de mită. MITĂ???!!! BLATURI???!!! ÎN FOTBAL???!!! Nu se poate, soro!
Păi, și cu miaiela și ielan ce facem? Dar cu marnela nițu? Cum?! Numa la mondenii?! Fată, ești varză! Noi vrem știri cu mitică dragomir și cu generalu talmeș-balmeș, care ei e jos cu corupția.

N-avem subiecte, darămite predicate... Jurnaliști din românia, suuggețți puula! O zi de documentare prin carfur, cu miei beliți de capre vă aducea mai multă muujje decât ramona gabor la coliva de pe tort!

Încă o dată, multă, multă mujjeee jurnaliștilor români!

Și nu uitați, ziarele cu cărți de căcat costă, dar și plasma cu programe de știri de căcat!

Cine a văzut meciul chelsea - liverpool sau bayern - barcelona știe ce spun...

Edited by RevengeOfTheShit, 16 April 2009 - 08:19.


#18
RevengeOfTheShit

RevengeOfTheShit

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 188
  • Înscris: 02.03.2009
Auleu, dragii mei, uitai de impozitu forfetar, mai bed...

Hai să vă spun cum e cu impozitu forfetar.

Deci, că așa e frumos și elegant, impozitu forfetar e pentru presă. De ce afirm asta? Din surse, hahaha.

Fiți atenți, că e simplu:

- Ai firmă? Da. N-o să mai ai. Di ce? Fincă dacă ai firmă e sigur că furi în conta, ca să nu dai taxe și impozite la stat.
- Așa, și, nu fură toți în țara asta fiscu?
- Ba da, fraiere, dar nu toți. Te crezi jmeker?
- Da.
- Să mori tu, ei de mâine nu mai ești jmeker, ești prost.
- Așa, și patricu o să dea la buget?
- Nu, mă, fraiere, dar nici tu n-o să mai ai ajutor de șomaj.
- Așa da, așa-mi convine!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate