Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

Cand vom mai avea o nationala de fotbal buna ?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Of , va scriu cand suntem in minutul 43 la meciul Romania - Olanda , la scorul de 0-1 , nu am mai suportat , a trebuit sa imi vars oful undeva , vad ca olandezii sunt mult peste noi , rateaza in prostie , in timp ce noi nu am avut nici un sut pe poarta , desi jucam la noi acasa si terenul este bun (acum se va mai da vina pe teren?), penibil ce sa mai zic ? mi-e mie rusine de rusinea lor , mai ales de rusinea lui Mircea Sandu care nu vrea sa mai plece odata si sa ne lase in pace ! Nu mai avem nici o sansa de calificare , nu vad nici un viitor al nationalei de fotbal a Romaniei !
P.S. : Ghioane a fost mana moarta pana acum , a gresit si la gol , a gresit si la multe alte actiuni , parca ar juca impotriva noastra , oare cum e posibil sa fie titular un om care e declarat nebun in acte ? un om care acum o luna zacea in spital si nu putea sa articuleze cuvintele din cauza unui asa-zis cheag la sange , care de fapt era o boala psihica ! chiar e bataie de joc ! pacat !

Edited by flex21, 26 March 2005 - 20:47.


#2
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Nu avem nici o sansa cu echipa asta. Daca nu se fac niste schimbari serioase in randul jucatorilor, nu va merge treaba.
Munteanu si Ghioane nu prea mai au ce cauta in fotbal, sau cel putin nu in echipa nationala, iar Piturca sau alt antrenor ar trebui sa-i invete serios cum sa bata niste cornere ca sa fie cat de cat periculoase pt. poarta adversa...
Plus ca "natinala" are acel aer de diviziaA, adica joaca de parca ar fi intepeniti pe teren. Alte echipe alearga, fac scheme, dau goluri... pe cand ai nostri trag de timp, abia se misca, nu mai spun ca sar in sus de bucurie cand aud ca nu joaca un jucator bun de la o echipa adversa, de parca asta ar fi solutia aslvatoare: sa se accidenteze toata echipa adversa si sa castige Romania la masa verde, macar asa ar mai avea sanse de castig...  :death:

PS: wrong section!

#3
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Intreb:Cand vom mai avea o nationala de fotbal buna ?

Rasp:Cindva("de fapt")

#4
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
se va incerca construirea unei echipe nationale, speram sa faca treaba piturca. aceste preliminarii oriucm sunt pierdute. priam oara cand a fost la nationala piturca a facut treaba. sper ca sia cum sa construiasca o noua echipa cu tineret mult (aluzie la munteanu si moldovan, care se vad ca nu prea misca si ar trebuie sa lase locul altora mai tineri). oricum selaectia e mai buna fata de ce facea iordanescu, cu de-alde saova si marica :D. si sa se vedem al europene in 2008. ca in 2006 in germania nu prea cred ca mergem (poate doar ca spectatori).

#5
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Selectia e mai buna?Hmm.Poate nu ne uitam la acelasi meci ;)

#6
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
nu am suportat sa ma uit pana la sfarsit  :cursing: (de la 0-2)
au trecut vremurile bune ale fotbalului romanesc..

#7
DocX

DocX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.09.2004
la mine in cartier nu s-a uitat nimeni la meci...
poate aia care aveau TV portabile...
da' am auzit ca nu prea am pierdut mare lucru...

Edited by DocX, 27 March 2005 - 20:28.


#8
CRISTAKEM10

CRISTAKEM10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 05.02.2005
Cred ca noi  cei care suntem acum pe ''aici'' nu mai apucam sa vedem o nationala  care sa faca ceva in vre-un campionat mondial .
Asta e -ce a fost a fost . Nu trebuie sa ne mire  , nationala romaniei reflecta situatia campionatului intern ( ca vrem sau nu vrem ). Cum era in '94 cand au fost pe VAL ? Cum era atunci campionatul intern ?
Aveam echipa in liga campionilor  sau NU (cupa campionilor ) ?
Poate asta e raspunsul . Cand vom avea o echipa romaneasca in CHAMPIONS LEAGUE atunci vom avea si o formatie a nationalei intr-un campionat mondial.

#9
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

G_Unit_Soldier, on Mar 26 2005, 22:08, said:

se va incerca construirea unei echipe nationale, speram sa faca treaba piturca. aceste preliminarii oriucm sunt pierdute. priam oara cand a fost la nationala piturca a facut treaba. sper ca sia cum sa construiasca o noua echipa cu tineret mult (aluzie la munteanu si moldovan, care se vad ca nu prea misca si ar trebuie sa lase locul altora mai tineri). oricum selaectia e mai buna fata de ce facea iordanescu, cu de-alde saova si marica :D. si sa se vedem al europene in 2008. ca in 2006 in germania nu prea cred ca mergem (poate doar ca spectatori).

<{POST_SNAPBACK}>


PE CE LUME TRAIESTI FRATE?
cum potzi spune ca selectia e buna cu munteanu, galca, petre marin, ogararu (nu zic ca nu are valoare....dar nu cred ca era oportun sa debuteze tocmai in meciul asta)...iar jucatorii cu meciuri multe la echipa nationala nu au fost convocatzi sau nu au fost trecutzi pe foaie.... s-au vazut benzile laterale ...ca pe acolo au fost bulevarde....nu mai vb de cat de utili au fost cei 2 in ofensiva

on topic:...e greu de grezut ca vom mai fi vreodata cineva in fotbal....poate peste multzi ani...si tot printr-o conjunctura norocoasa si 2-3 jucatori de geniu si bineintzeles cand vom avea un presedinte de federatzie capabil sa aleaga un antrenor care nu e "fixist" si cu idei preconcepute...dictator si ingamfat....

apropo de moldovan....el s-a chinuit si chiar s-a miscat ...desi are 34 de ani.....nu acelasi lucru l-am vazut la cristea (de ce draq nu o fi venit jiji sa-l impuna titular?!?!?!)

Edited by bubalus, 28 March 2005 - 10:08.


#10
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004

bubalus, on Mar 28 2005, 07:06, said:

PE CE LUME TRAIESTI FRATE?
cum potzi spune ca selectia e buna cu munteanu, galca, petre marin, ogararu (nu zic ca nu are valoare....dar nu cred ca era oportun sa debuteze tocmai in meciul asta)...iar jucatorii cu meciuri multe la echipa nationala nu au fost convocatzi sau nu au fost trecutzi pe foaie.... s-au vazut benzile laterale ...ca pe acolo au fost bulevarde....nu mai vb de cat de utili au fost cei 2 in ofensiva

on topic:...e greu de grezut ca vom mai fi vreodata cineva in fotbal....poate peste multzi ani...si tot printr-o conjunctura norocoasa si 2-3 jucatori de geniu si bineintzeles cand vom avea un presedinte de federatzie capabil sa aleaga un antrenor care nu e "fixist" si cu idei preconcepute...dictator si ingamfat....

apropo de moldovan....el s-a chinuit si chiar s-a miscat ...desi are 34 de ani.....nu acelasi lucru l-am vazut la cristea (de ce draq nu o fi venit jiji sa-l impuna titular?!?!?!)

<{POST_SNAPBACK}>


selectia e mult mai buna. decat cu soava si marica.
iar ogararu si petre amrin, in special jucatorii stelei i-am nominalizat au ajuns in optimile uefa. si vedeti ca am pus un topic sa construiti voi echiap nationala in catergoria ARENA.
toti sunteti nemultumiti de jucatori convocati. faceti voi echipa sa vedem ce iesa.

#11
CRISTAKEM10

CRISTAKEM10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 05.02.2005
Ceva penal de la nenea COPOS :
De ce nu s-a folosit nici un jucator de la RAPID ?
Intrebare intrebatoare :  
PE CINE DRAQ sa ia de la RAPID Piturca ?
Daca voi credeti ca exista cineva B.U.N. de luat - MY mistake !!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate