Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 "Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...

COSAFA CUP 2024

Cartela internet cu roaming - com...
 Service Liebherr

Modificare lucrare cimentata

Refinanțare credit ipotecar ...

site CNAIR, sectiunea vignettes -...
 

Tehnoredactare

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
teteplusplus

teteplusplus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.03.2009
SALUT :Caut o persoana autorizata care sa-mi tehnoredacteze (dtp) o revista a5 de 14 pagini  cu text si imagini. Nu trebuie sa fie ceva complicat ,e o revista cu informatii medicale care se distribuie gratuit.As dori ca aceasta persoana sa fie din  Cluj ,Bistrita sau din orasele apropiate.Contact: [email protected]

#2
floriniaru

floriniaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 11.04.2005

 teteplusplus, on Mar 30 2009, 10:53, said:

SALUT :Caut o persoana autorizata care sa-mi tehnoredacteze (dtp) o revista a5 de 14 pagini  cu text si imagini. Nu trebuie sa fie ceva complicat ,e o revista cu informatii medicale care se distribuie gratuit.As dori ca aceasta persoana sa fie din  Cluj ,Bistrita sau din orasele apropiate.Contact: [email protected]
Sa vedem despre ce e  vorba… Din pacate sint in Bucuresti.

#3
Impact

Impact

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 13.07.2007
mai e valabil?

#4
tzunamiRO

tzunamiRO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.08.2009
mai e valabil anuntzul?

#5
robotica

robotica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 27.08.2006

 tzunamiRO, on 24th August 2009, 13:39, said:

mai e valabil anuntzul?

Corect se scrie "anun?ul", poate de asta nu ai primit răspuns? (văd că diacriticele sunt în lumea lor windows, dar nici tz nu este corect)

Edited by robotica, 25 August 2009 - 13:25.


#6
floriniaru

floriniaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 11.04.2005

 robotica, on 25th August 2009, 14:21, said:

Corect se scrie "anun?ul", poate de asta nu ai primit răspuns? (văd că diacriticele sunt în lumea lor windows, dar nici tz nu este corect)
Dacă folosești diacriticele de mac sau de Vista, aici NU se văd!

#7
banutzu2003

banutzu2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 08.08.2006
Revista A5 de 14 pagini, frateeeee ori o faci de 12 ori de 16, nu ai ce sa ii faci iti trebuie musai multiplu de 4. Merge de 14 pagini doar daca faci o coala cu 2 biguri (unu la cotor iar celalalt la margine), adica in loc de 4 pagini vor fi 6, adica vei citi de la stanga la dreapta nu pe 2 pagini ci pe 3. Eu cred ca nu o vei face in 14 pagini ci 16


la buna vedere

#8
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
o lipește cu scoci ;)...

#9
skandal

skandal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,241
  • Înscris: 09.11.2003
Vai dar acest thread este perfect. Ma roade o intrebare:

ce e aia tehnoredactor/dtp/whatever autorizat?

Am mai vazut o duda de-asta intr-un anunt de la Monitorul Oficial, cautau om cu "atestat de tehnoredactor".

Unde cresc, dom'le, atestarile si autorizarile astea, ca n-am gasit pana acum asa ceva? (adica ma gandesc ca nu era vorba de vreo frectie de curs care te califica tehnoredactor pe motiv ca ti-a predat 8 ore Word, ci ceva serios si cunoscut si folosit in piata, ca doar e anunt MO, nu?)

Edited by skandal, 19 February 2010 - 01:11.


#10
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005

 skandal, on 19th February 2010, 01:10, said:

Vai dar acest thread este perfect. Ma roade o intrebare:

ce e aia tehnoredactor/dtp/whatever autorizat?

Am mai vazut o duda de-asta intr-un anunt de la Monitorul Oficial, cautau om cu "atestat de tehnoredactor".

Unde cresc, dom'le, atestarile si autorizarile astea, ca n-am gasit pana acum asa ceva? (adica ma gandesc ca nu era vorba de vreo frectie de curs care te califica tehnoredactor pe motiv ca ti-a predat 8 ore Word, ci ceva serios si cunoscut si folosit in piata, ca doar e anunt MO, nu?)

cred ca se refera la autorizarea de a practica meseria, adica la existenta unei firme careia sa-i poata elibera factura bla bla.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate