Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

Cablu TV-OUT pt PMP

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
IonutzDinu09

IonutzDinu09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.03.2009
Salut, am cumparat un PMP (Portable Media Player)  de la un magazinas din oras care are mufa pt. TV-Out. In mufa pt TV-OUT intra un cablu asemanator cu cel de la casti. In pachet nu primisem si cablul dar am gasit pe internet un link(http://www.chinavasi...mes-and-camera/) unde mi-se spune ca ar trebui sa il contina. I-am intrebat pe tipii de la magazin si au spus ca nu au asfel de cabluri asa ca am cumparat eu unul din alta parte. Din cablul pe care l-am cumparat ies 3 fire: unul galben pt video unul rosu si unul alb pt audio pe care le-am bagat in LCD exact unde trebuie insa, nu se vede nimic. Dar daca bag cablul in mufa pt casti  am sunet. Este din cauza cablului? Trebuie sa imi caumpar altul? Ce Trebuie sa fac? Ma puteti ajuta?[ http://usa.chinavasion.com/images/chinavasion-CVSL-111-4GB-1-main2-910.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
rudolf992

rudolf992

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 962
  • Înscris: 12.07.2007
uite-te in manual poate are o iesire separata pentru video sau ii trebuie o mufa cu jack din ala cu 3 inele(4conectori).
In manual ar trebui sa ai undeva cum se conecteaza la TV si acolo ar trebui sa gasesti raspunsul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate