Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 

Work and Travel

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
_wicked_

_wicked_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.02.2008
Imi cer scuze anticipat daca mai exista topicul, sincer am dat search si nu am gasit :)

Oricum, eu as avea ceva intrebari pentru cei care au mai folosit astfel de servicii de genul Work and Travel, pentru SUA dar si pentru Grecia si UK.

In primul rand, care e rata de succes la astfel de programe, daca depinde de notele de la scoala, daca iti trebuie experienta in domeniul respectiv, etc. Am fost la mai multe agentii si am intrebat chestiile astea si multe altele, si majoritatea imi raspundeau cu un sictir de ziceai ca nu le-a lovit criza deloc si nu prea conteaza unul in plus sau in minus.

In alta ordine de idei, voi ce agentii ati folosit, sau ati auzit ca ar fi mai bune? Eu unul am intrebat in stanga si-n dreapta, l-am intrebat si pe Google, si am dat de Student Travel RO. Pe langa site-ul dragut, s-au dovedit a fi si destul de ok la a raspunde la intrebarile mele, m-au ajutat sa ma fac o balanta cu avantaje si dezavantaje pentru SUA vs. UK, dar ideea e ca tot eu trebuie sa trag linie, ca tot eu dau banii. Pretul lor nu mi s-a parut scump deloc in comparatie cu ce "promiteau" ca as putea scoate din State sau Anglia.

Ajutor...

:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate